On-line auction

auction history

  • Jan Konůpek

    Ex libris Ladislav Svoboda

    No.: 218370

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 20:12

    zinkografie, 10,1 x 6,5 cm, , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    No.: 218279

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:56

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, , worked with A. Dolezal and L. Musil, reached the great success in Japan

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    No.: 217644

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná obloha (ExLibris Vlasta Kohoutová)

    No.: 217642

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:44

    lept, 9,5 x 4 cm, sign. PD P. Šimon, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    No.: 210457

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:14

    pencil, gouache, paper, 31 x 48,3 cm, sign. RD B. Ullrych, yellowed, at the edge crumpled paper, ,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumil Ullrych

    Loďky na řece

    No.: 210451

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:10

    pencil, gouache, paper, 1947, 21,8 x 30 cm, RD stamp: From inheritance of Bohumil Ullrych, ,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    Doboš

    No.: 208203

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:08

    tužka, akvarel, papír, 1929, 19 x 27 cm, sign. PD B. Ullrych 1929, nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    No.: 205200

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:06

    tužka, papír, 1917, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD Ullrych 17, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající tanečnice (Chicago)

    No.: 204855

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1929, 22,5 x26,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na návsi

    No.: 204853

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 05. 2019 19:02

    tužka, kvaš, papír, 1930, 18,5 x 25,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1930, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, při okrajích pokrčený papír, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    No.: 202034

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 16:50

    lithograph, 49 x 36,5 cm, signed DM Jos. Veselý, 100/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jaroslav Rubeš

    Slunečnice

    No.: 206711

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 16:33

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1995, 48,8 x 35,9 cm, sign. PD Rubeš 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jaroslav Rubeš

    Slunečnice

    No.: 206717

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 16:28

    akvarel, pastel, papír, 1995, 40,8 x 53,5 cm, sign. PD Rubeš 95, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Ježíšek na saních

    No.: 227776

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 16:05

    dřevořez, 1989, 26 x 18 cm, sign. PD Anna Poustová 89, 17/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    K. H. Mácha: Máj

    No.: 227763

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:55

    dřevoryt, 1936, 35,8 x 31,7 cm, sign. PD V. Polášek 36, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Pokluda

    (1919)

    Zátiší s květinami

    No.: 139868

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:50

    lithograph, 60,4 x 36,2 cm, signed RD M. Pokluda, author's print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

    Malá Strana

    No.: 234784

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:10

    litografie, 1988, 21,7 x 15,2 cm, sign. PD , pasparta, 110/150, pasparta poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Dům

    No.: 199394

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:00

    suchá jehla, 1993, 31,7 x 48 cm, sign. PD nečitelně 1993, rám, 3/7, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Z Pražského hradu

    No.: 234771

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 14:55

    litografie, 8 x 18,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, pasparta, 192/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of V. Beneš and W. Nowak

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • František Hřivna

    (1905)

    Náměstí

    No.: 186721

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 14:30

    litografie, 1959, 31,9 x 43,6 cm, sign. PD Fr. Hřivna 1959, s věnováním: Soudruhu B. Slavíkovi přátelsky věnuje autor., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Jan Hejda

    (1927)

    Rybí hry

    No.: 139669

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 14:10

    drawing ink, paper, 1988, 45 x 62,6 cm, signed RD Jan Hejda 88, paper slightly creased, with little stain on it, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ženy

    No.: 190247

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 14:05

    print, 1973, 65 x 48,2 cm, sign. RD Jan Hejda 73, slightly yellowed paper, teared paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Hájek

    (1907-?)

    Pohled na Starém město pražské

    No.: 208065

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 13:50

    litografie, 1971, 31,5 x 59 cm, sign. PD Lad. Hájek 1982, 84/110, v místě původního rámu zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Steiner in Vienna

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Barokní štíty

    No.: 208051

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 13:30

    litografie, 29 x 41,5 cm, sign. PD Cidlinský, 15/100, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Cidlinský

    Vesnička

    No.: 208052

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 13:25

    litografie, 23,5 x 43 cm, sign. PD Cidlinský, 19/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Michal Šerý

    Dívky a zvíře

    No.: 224923

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2019 16:10

    kombinovaná technika, papír, 1992, 36,1 x 25,7 cm, sign. PD M. Šerý 92, pasparta, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Michal Šerý

    Dvojice lidí

    No.: 224924

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2019 16:05

    kombinovaná technika, papír, 1992, 36 x 25,5 cm, sign. PD M. Šerý 92, pasparta, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Skočdopole

    (696)

    Dědečkova dýmka

    No.: 207560

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2019 15:55

    tempera, běloba, papír, 1961, 27 x 42 cm, sign. PN Skočdopole 61, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Miroslav Pošvic

    Triptych

    No.: 230319

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2019 15:50

    3x lithography, 2004, vše 60 x 46 cm, all signed lower/right M. Pošvic 2004, 3x rám, 12/20, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphic in Prague

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Klečící akt

    No.: 230606

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 05. 2019 15:13

    křída, papír, 35 x 26,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids