On-line auction

auction history

  • Josef Šídlo

    Z Jižních Čech

    No.: 238118

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 23:00

    olej, karton, 36,5 x 48,5 cm, sign. LD Jos. Šídlo, rám, vzadu nalepen záruční list s popisem autora, poškozeno, na rámu oděrky,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Seznámení

    No.: 238117

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:58

    serigrafie, 1990, 31 x 43,5 cm, sign. Hořánek 90, č. 61/200, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Šafař

    Struktura

    No.: 238116

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:56

    lept, 16 x 18,3 cm, sign. PD K. Šafař, č. 69/80,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vratislav Ševčík

    Jablko

    No.: 238115

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:54

    litografie, 1981, 28,5 x 20,5 cm, sign. PD V. Šuřík 81, a.t.,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vratislav Ševčík

    Běh

    No.: 238114

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:52

    litografie, 1980, 27,6 x 20,5 cm, sign. PD V. Šuřík 80, č. 4/30,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Hans Ranzoni D. J.

    (1896-1945)

    Iris

    No.: 238113

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:50

    ocelorytina, 15,3 x 9,7 cm, sign. PD Hans Ranzoni,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Hans Ranzoni D. J.

    (1896-1945)

    Paví očko

    No.: 238112

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:48

    ocelorytina, 12 x 6 cm, sign. PD Hans Ranzoni, papírová pasparta,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Mrak (PF 2014)

    No.: 238111

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:46

    fix, tuš, tužka, papír, 2013, 15 x 21 cm, sign. zezadu J. Kubový, , the member of TT club

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Stromy (PF 2013)

    No.: 238110

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:44

    fix, kombinovaná technika, papír, 2012, 15 x 19,8 cm, sign. zezadu J. Kubový, , the member of TT club

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Holubice

    No.: 238109

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:42

    tužka, akvarel, papír, 2011, 22 x 15,2 cm, sign. zezadu na papíře J. Kubový, zezadu popsáno autorem, , the member of TT club

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Kubový

    (1950)

    Stromy ve větru

    No.: 238108

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:40

    tužka, tempera, papír, 2010, 16 x 14,5 cm, sign. zezadu na papíru J. Kubový, , the member of TT club

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Fritz Silberbauer

    (1883-1974)

    Garten im Sonnenschein - Zahrada v Sonnenschein

    No.: 238107

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:38

    lept, 13 x 16,5 cm,

  • Milan Bauer

    Pták a meč

    No.: 238106

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:36

    lept, 17,5 x 12,7 cm, sign. DU, č. 25/80, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Milan Bauer

    Přízrak

    No.: 238105

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:34

    lept, 16,8 x 12 cm, sign. DU, č. 2/50, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

    Pohledy

    No.: 238104

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:32

    akvarel, tužka, 1956, 15 x 7 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Hrad

    No.: 238103

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:30

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 8 skic)

    No.: 238102

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:28

    akvarel, tuš, tužka papír, 35,9 x 51 cm, nalepeno na kartonu, zašlý, lehce zažloutlý papír, jedna s kreseb má natržený papír, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury (konvolut 3 akvarelů)

    No.: 238101

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:26

    akvarel, tuš, papír, 13,3 x 27,5; 17,7 x 29,8 a 22 x 27,2 cm, nalepeno na kartonu, zašlý papír, na jednom s akvarelů tmavší šmouha, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Labutě (konvolut 5 skic)

    No.: 238100

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:24

    akvarel, tuš, tužka, fix, papír, 49,5 x 35,6 cm, nalepeno na kartonu, papír zašlý, zažloutlý, jeden s akvarelů má pokrčený okraj, u druhého chybí kousek rohu papíru, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Figury / Strom (konvolut 3 akvarelů)

    No.: 238099

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:22

    akvarel, tužka, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych , nalepeno na kartonu, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pracující ženy (konvolut 4 akvarelů)

    No.: 238098

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:20

    akvarel, tuš, papír, 49,5 x 35,5 cm, nalepeno na kartonu, lehce zašlý papír, ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Postavy při řece / Baletka (konvolut 3 kreseb)

    No.: 238097

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:18

    akvarel, tuš, papír a tužka, pastel, papír, 1927, 19,9 x 29,5; 29,5 x 21,5 a 21,5 x 15 cm, sign. PD a LD B. Ullrych, nalepeno na kratonu, v rozích papíru stopy po lepení, jedna s kreseb poškozena na okraji, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Slunění na louce

    No.: 238096

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:16

    olej, plátno, 1935, 17 x 22 cm, sign. PD B. Ullrych 35, při okrajích roztřepené plátno, ,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící dívka

    No.: 238092

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:14

    tuš, akvarel, papír, 1942, 28,9 x 21,6 cm, sign. PD B. Ullrych 42, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící dívka

    No.: 238090

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:12

    watercolor, paper, 60,5 x 48,5 cm, slightly yellowed paper edges, ,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Stojící akt

    No.: 238089

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:10

    pencil, watercolor, paper, 59,9 x 43,8 cm, ,

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky u jezera

    No.: 238078

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:08

    tuš, akvarel, papír, 1944, 21,9 x 30,1 cm, sign. PD B. Ullrych 44., vzadu kresba tuší, v rozích nepatrně pokrčený papír, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    No.: 238077

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:06

    olej, plátno, papír, 1937, 15,7 x 10,7 cm, sign. PD B. Ullrych, papírová pasparta, vzadu pozůstalostní razítko, ,

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    No.: 238076

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:04

    olej, plátno, papír, 1935, 9,7 x 11,6 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na papíře, papírová pasparta, vzadu na papíře popsáno, ,

  • Bohumil Ullrych

    Koupání

    No.: 238075

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2019 22:02

    olej, plátno, papír, 14,3 x 10,8 cm, sign. PD, LD B. Ullrych , nalepeno na papíře, vzadu na papíře popsáno, ,