On-line auction

.

  • Dušan Pacúch

    Piedestal

    No.: 239820

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:33

    lept, 1991, 31,7 x 24,7 cm, sign. LD Pacúch Dušan 1991, č. 6/100,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Mária Rudavská

    Okřídlené postavy

    No.: 239821

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:34

    tisk, kombinovaná technika, 28 x 19,5 cm, sign. PD Mária Rudavská, č. 1/15,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Gabriel Štrba

    Magnetové pole

    No.: 239822

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:35

    lept, 1988, 49,5 x 31,7 cm, sign. PD G. Štrba 1988, autorský tisk, papír nepatrně zažloutlý,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Gabriel Štrba

    Mimozemšťan

    No.: 239823

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:36

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen,

  • Milina Zimková

    (1979)

    Madona zimního slunovratu

    No.: 239824

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:37

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 35/50,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Milina Zimková

    (1979)

    Vianočná královná

    No.: 239825

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:38

    lept, 2012, 14,5 x 10 cm, sign. DU Milina Zimková, č. 39/50,

  • Alexander Calder

    (1898-1976)

    Composition III.

    No.: 239826

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:39

    litografie, 35 x 26 cm, litografická příloha Derriere le miroir z r. 1971, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antoni Tapies

    (1923-2012)

    No.: 239827

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:40

    litografie, 38 x 55,5 cm, přílohová litografie, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Brána do dvorku ve Volkově (Halič)

    No.: 239828

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:41

    tužka, běloba, papír, 1887, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD LKuba, rám, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Dům u Espenthor

    No.: 239829

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:42

    tuš, papír, 1832, 11 x 17 cm, sign. PD LKuba 32, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Horní Gorje u Bledu (Slovinsko)

    No.: 239830

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:43

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    No.: 239831

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:44

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    No.: 239832

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:45

    tužka, papír, 1888, 9,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    No.: 239833

    Auction price: 220 CZK (9 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:46

    tuš, papír, 1890, 9 x 5 cm, sign. DU LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Kostelíček sv. Anny v Markovicích

    No.: 239834

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:47

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lesní zátiší

    No.: 239835

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:48

    tužka, papír, 1882, 7,5 x 11,7 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Lilie

    No.: 239836

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:49

    akvarel, papír, 1897, 12,5 x 5,5 cm, sign. PD LKuba, rám, vzadu napsáno: Lilie 1897, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    No.: 239837

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:50

    tužka, papír, 1890, 17 x 11 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mlýnská u Bylan

    No.: 239838

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:51

    tužka, papír, 1880, 18 x 30 cm, sign. PD Kuba Ludvík, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se rozhlíží

    No.: 239839

    Auction price: 2.250 CZK (90 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:52

    uhel, papír, 1894, 42 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž 1894, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.250 CZK (90 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na kalvárii

    No.: 239840

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:53

    tužka, papír, 1882, 11 x 15 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Skupici u Poděbrad

    No.: 239841

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:54

    tužka, papír, 1897, 14 x 19 cm, sign. DU LKuba 1897, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náves v Nepořicích

    No.: 239842

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:55

    akvarel, papír, 13,5 x 25,6 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    No.: 239843

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:56

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pácha u Řešeta

    No.: 239844

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:57

    tužka, papír, 1880, 17,5 x 31 cm, sing. PD KubaLud, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pásový ornament na punčochách

    No.: 239845

    Auction price: 220 CZK (9 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:58

    tuš, papír, 1890, 5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 220 CZK (9 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pec u Sesvete

    No.: 239846

    Planned termination: 26. 12. 2019 13:59

    tužka, papír, 1889, 11 x 17 cm, sign. LD LKuba, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pivovar v Pecce

    No.: 239847

    Planned termination: 26. 12. 2019 14:00

    tužka, papír, 1880, 11 x 16 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pod šancemi v Březnici

    No.: 239848

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 14:01

    tužka, papír, 1917, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 1917, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Poděbradské sosny

    No.: 239849

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 14:02

    tužka, papír, 1894, 18 x 13,5 cm, sign. LD LKuba 1894, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner

    Current price: 550 CZK (22 €)