On-line auction

.

    Malíř

    No.: 240791

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 22:50

    tempera, papír, 1943, 45 x 33 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, na rozích papíru nalepena lepenka, horní okraj papíru natržen 1cm,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

    Jezero u lesa

    No.: 240792

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 22:52

    tempera, papír, 29,8 x 43,5 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Matka s dítětem

    No.: 240793

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 22:54

    tempera, papír, 1943, 29,5 x 38,5 cm, sign. PD 43, zažloutlý papír, papír na pravém okraji ušpiněn, LH u rohu papír přeložen,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Vesnice

    No.: 240794

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 22:56

    tempera, papír, 1943, 35,5 x 47 cm, sign. LD 43,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • František Hanák

    Kytice chryzantém

    No.: 240795

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 22:58

    tužka, kvaš, papír, 1979, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 79, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Hanák

    Kytice v čínské váze

    No.: 240796

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:00

    tužka, kvaš, papír, 1980, 90 x 65,7 cm, PD monogr. FH 80, při okrajích poškozený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Karneval

    No.: 240797

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:02

    litografie, 1985, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 85, pasparta, č. 59/62, otřepená pasparta, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • J. Černý

    Břízky nad potokem

    No.: 240798

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:04

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD J. Černý, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • R. Rybníček

    Jezero v lese

    No.: 240799

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:06

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Stromy

    No.: 240800

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:08

    tužka, akvarel, papír, 13,3 x 15 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta v rozích mírně otřepená,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kovář?

    Dvojice

    No.: 240801

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:10

    pero, papír, 30 x 19 cm, sign. LD, pasparta, pasparta zašpiněná a otřepená,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Věštkyně

    No.: 240802

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:12

    lept, 12,6 x 7 cm, sign. PD CBouda, papír mírně zažloutlý,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    Koupel

    No.: 240803

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:14

    sépie, papír, 1980, 18 x 13 cm, sign. PD CBouda, LD věnování autora,

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Karel Svolinský

    Ptáček

    No.: 240804

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:16

    kuličkové pero, papír, 1980, 18 X 13 cm, sign. DU K. Svolinský,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v černém

    No.: 240805

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:18

    litografie, 10,5 x 7,2 cm, sign. DU L Jiřincová , poškozeno, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Růže s monogramem AH

    No.: 240806

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:20

    lept, 6,5 x 4,8 cm, sign. DU L Jiřincová , , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 240807

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:22

    lept, 4 x 2,5 cm, sign. DU L Jiřincová , , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 240808

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:24

    litografie, 4,1 x 3,7 cm, sign. DU L Jiřincová , , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Oko

    No.: 240809

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:26

    litografie, 4,3 x 3,3 cm, sign. DU L Jiřincová , , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    No.: 240810

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:28

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 240811

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:30

    litografie, 12,5 x 5,3 cm, sign. PD L Jiřincová , , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kočka

    No.: 240812

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:32

    barevná litografie, 9 x 6,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    No.: 240813

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:34

    soubor poštovních známek a obálek v albu,

  • Kolektiv autorů

    Album známek

    No.: 240814

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:36

  • Kolektiv autorů

    Soubor pamětnich odznaků

    No.: 240815

    Planned termination: 12. 12. 2019 23:38

    262 x odznak , uloženo v ochrannem pouzdře,

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    PF 1981

    No.: 189502

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 16. 12. 2019 10:00

    serigrafie, 1980, 20,2 x 10,5 cm, sign. DU Hořánek 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Sourozenci

    No.: 198807

    Planned termination: 16. 12. 2019 10:01

    combined technique, 1965, 52 x 34 cm, sign. DM Hořánek 65, No. 7/22, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát

    No.: 198809

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 16. 12. 2019 10:02

    combined technique, cardboard, 84 x 60 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - milenci

    No.: 198810

    Planned termination: 16. 12. 2019 10:03

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Strom

    No.: 199132

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 16. 12. 2019 10:04

    lept, 23,8 x 29,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)