Eva Šimšíková
Tři muži v kloboukách
No.: 268906Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:34
Current price: 400 CZK (17 €)
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
No.: 277910Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:35
monotyp, olejový pastel, papír, 1968, 45 x 63 cm, sign. PD V. Šolta 68, rám, Ha Long – Zátoka zanořujícího se draka, je zátoka ve Vietnamu v Tonkinském zálivu. Je známá především díky svým krasovým útvarům - vápencovým skalám a strmým zalesněným ostrůvkům, které vystupují nad vodní hladinu často jen…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
No.: 262011Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:36
pastel, tuš, papír, 1982, 32,5 x 47,5 cm, sign. PD Št 82, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Jan Tichý
Cesta III.
No.: 244844Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:37
tužka, papír, 2004, 80 x 57 cm, sign. PD J. Tichý 2004, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Jan Tichý
Vzpomínka
No.: 162824Auction price: 3.400 CZK (142 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:38
pencil, paper, 1997, 86,5 x 62,5 cm, sign. RD J. Tichý 97, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 3.400 CZK (142 €)
Mirka Věrčáková
Kamarádi, nic vepřového nám není cizí
No.: 257156Auction price: 950 CZK (40 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:39
tempera, pastel, papír, 2012, 29,7 x 21 cm, sign. PD Mirka 2012, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 950 CZK (40 €)
Mirka Věrčáková
Vót těchníka!
No.: 257149Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:40
tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2009, 20,9 x 14,9 cm, sign. DU Mirka 2009, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mirka Věrčáková
Zdravý rozum
No.: 221128Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:41
Current price: 500 CZK (21 €)
Mirka Věrčáková
Mladočechové
No.: 221127Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:42
koláž, akvarel, tempera, papír, 2010, 34,2 x 24,5 cm, sign. DU Mirka 2010, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Mirka Věrčáková
Poznej sebe sama
No.: 217747Auction price: 550 CZK (23 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:43
Current price: 550 CZK (23 €)
Mirka Věrčáková
Život škodí zdraví
No.: 217746Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:44
Current price: 400 CZK (17 €)
Mirka Věrčáková
Strejček osud
No.: 215794Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:45
ručně kolorovaná litografie, 2001, 28,2 x 20,7 cm, sign. PD Mirka 2001, 32/40, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Mirka Věrčáková
Vepřové na houbách
No.: 263706Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:46
kombinovaná technika, papír, 2012, 42 x 29,7 cm, monogr. PD M 2012, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Mirka Věrčáková
Motýl
No.: 267295Auction price: 450 CZK (19 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:47
tužka, pastel, tempera, kvaš, papír, 2005, 21 x 29,6 cm, sign. DU Mirka 2005, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 450 CZK (19 €)
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Autoportrét
No.: 281818Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:48
olej, karton, 40./50. léta, 59 x 44 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. J. Obrovský at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Jan Vrba
No.: 205084Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:49
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Vrba
No.: 205082Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:50
Current price: 500 CZK (21 €)
Jan Vrba
No.: 205081Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:51
Current price: 500 CZK (21 €)
Olga Vyleťalová
Ležící ženský akt
No.: 278312Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:52
indian ink, paper, 1968, 21 x 29 cm, sign. LD Vyleťalová 68, , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Olga Vyleťalová
Sedící ženský akt
No.: 278311Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:53
indian ink, paper, 1968, 29 x 21 cm, sign. RD Vyleťalová 68, , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Vladimír Zlámal
(1884-1966)
Děvče u rozkvetlého keře
No.: 281811Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 22. 04. 2024 18:54
olej, karton, 1938, 70,5 x 50 cm, sign. LD Vlad Zlámal 1938, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Bohman
No.: 281847Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:00
tuš, papír, 1943, 11,5 x 12 cm, sign. PD Old. Bohman, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Alena Čermáková
(1926-2009)
Tkadlena
No.: 281820Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:01
tužka, papír, 34 x 24 cm, sign. PD A. Čermáková, rám, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Dostál
Zasněná
No.: 206269Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:02
pencil, paper, 1974, 27 x 20 cm, signed RD Dostál 1974, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Krejčík
Lidé u hradeb
No.: 281821Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:03
tuš, papír, 1939, 24,5 x 16,3 cm, sign. LD Krejčík, monog. LD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Krejčík
Pražské střechy
No.: 234197Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:04
uhel, papír, 1939, 24,3 x 16,2 cm, sign. LD Krejčík, monog. PD K., na zadní straně značeno razítkem Reálného gymnasia v Praze II., Truhlářská, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Monogramista KN
Výcvik
No.: 203867Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:05
tuš, papír, 15 x 22,1 cm, monogr. LD KN, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 150 CZK (7 €)
Věž
No.: 206287Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:06
felt-tip pen, paper, 1978, 29,6 x 20,9 cm, signed RD illegibly, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Pane továrníku..
No.: 281823Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:07
Current price: 300 CZK (13 €)
Beduín
No.: 274420Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 04. 2024 18:08
Current price: 300 CZK (13 €)