On-line auction

.

  • Vladimír Pechar

    Lear - Kordelie (Ex libris Ilja P)

    No.: 239006

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:04

    dřevoryt, 1991, 8,8 x 6,5 cm, sign. V. Pechar 91, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Na ulici před domy

    No.: 239007

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:06

    linoryt, 1961, 19,3 x 19,3 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    U stromu

    No.: 239008

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:08

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,5 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Pohled do uličky

    No.: 239009

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:10

    linoryt, 1961, 19 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru lehce zažloutlý,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Akrobatka na koni

    No.: 239010

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:12

    lept, 7 x 8 cm, sign. PD AJ. Alex, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list vepsáno na papíru věnováni: Milému Václavu Holečkovi věnuje AJ Alex 8/7 44, papír mírně zašpiněný,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf J. Alex

    (1890-1957)

    Kristus

    No.: 239011

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:14

    kolorovaný lept, 7,5 x 5,5 cm, sign. PD M. Aleš, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo grafický list připsáno autorem: "Volání z hlubokého dna života…M. Aleš 25 VI 46", mírně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

    Chatrč

    No.: 239012

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:16

    tužka, papír, 1944, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD , nalepeno na papíru, papírová pasparta, mimo kresbuna papíře vepsáno věnování: " Váženému a milému panu Václavu Holečkovi v přátelské úctě jaroslav Ulvár 18. 8. 1944,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Alois Lecoque

    (1891-1981)

    Kostelní věž

    No.: 239013

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:18

    litografie, 52 x 43 cm, sign. PD Lecoque, zezadu na papíru "Lecoque´s Special Edition, Original Lithographs, 1-125 To Members of SVU Chapter Los Angeles, zažloutlý papír, na okrajích místy lehce pokrčen, na dolním okraji lehce ušpiněn,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Ženy v antickém chrámu

    No.: 239014

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:20

    olej, plátno, 115 x 66,5 cm, plátno na malbě poškozeno - rozříznuté 6cm; nahoře u okraje poškozeno, po okrajích dírky po klincích,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Cheben

    Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)

    No.: 239015

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:22

    lept, 10 x 4,5 cm, sign. PD J. Cheben, e.a.,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Vlna (Ex Libris Vagn Clemmensen)

    No.: 239016

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:24

    lept, 1984, 9,5 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Ve víru oblohy (Ex Libris L¨Holmberg)

    No.: 239017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:26

    lept, 1984, 9,6 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Přízrak (Ex Libris G. Matuszak)

    No.: 239018

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:28

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Luční kvítí (Ex Libris ing. Hana Dostálová)

    No.: 239019

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:30

    lept, 1984, 9,7 x 4,5 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Zjevení (Ex Libris L. Chytilová)

    No.: 239020

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:32

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Stromy pod hladinou (Ex Libris O. Skjefras)

    No.: 239021

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:34

    lept, 1984, 9,6 x 4,7 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Záře nad údolím (Ex Libris Klaus Rödel)

    No.: 239022

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:36

    lept, 1984, 9,8 x 4,5 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Cheben

    Propojení (Ex Libris MUDr. Dimitrij Tabakov)

    No.: 239023

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:38

    lept, 1984, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Cheben 84, e.a.,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    No.: 239024

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:40

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    No.: 239025

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:42

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kohout

    No.: 239026

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:44

    dřevoryt, 4,8 x 4,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Václav

    No.: 239027

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:46

    dřevoryt, 1948, 10,2 x 6 cm, na papíru několik nažloutlých flíčků,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Hommage Á Michael Florian

    No.: 239028

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:48

    dřevoryt, 1972, 13,6 x 7,5 a 11 x 11 cm, pozvánka na koncert do Klementina Hommage Á Michael Florian 1972,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Horská salaš

    No.: 239029

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:50

    olej, karton, 24,8 x 61 cm, sign. PD Sedláček,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Ledňáček

    No.: 239030

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:52

    kolorovaný dřevoryt, 8,7 x 7,1 cm, zažloutlý papír,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    (1911-1984)

    U stolu

    No.: 239031

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:54

    dřevoryt, 5,6 x 7,8 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    (1911-1984)

    Za vesnicí

    No.: 239032

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:56

    dřevoryt, 7 x 10 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    No.: 239033

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 21:58

    dřevoryt, 15,5 22 cm,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    No.: 239034

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 22:00

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Biskup

    No.: 239035

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 14. 11. 2019 22:02

    dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)