On-line auction

.

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Svatý Václav

    No.: 239644

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:37

    litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    No.: 239645

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:38

    serigrafie, 1969/2002, 19 x 8 cm, sign. DU Jan Kubíček, č. 36/200, vzadu popsáno autorem: P.F.2003, všechno dobré, dostatek zdraví, sílu a pevné nervy k práci a pro vše ostatní přeji srdečně a přátelsky JK,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Oldřich Kulhánek

    R.M. Rilke

    No.: 239646

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:39

    lept, 1985, 16,9 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    No.: 239647

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:40

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD K. Laštovka, 71/80, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dotyky

    No.: 239648

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:41

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, 28/80, mírně pokrčený papír, při horním okraji mimo tisk natržený, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dívka s květinami

    No.: 239649

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:42

    lept, 19,7 x 15 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 25/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dopis

    No.: 239650

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:43

    lept, akvatinta, 20 x 14,8 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 58/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Žena a létající balón

    No.: 239651

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:44

    lept, akvatinta, 25 x 19,5 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 77/80, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Petr Nikl

    Svinutý

    No.: 239652

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:45

    litografie, 2012, 30,5 x 26,5 cm, sign. PD Petr Nikl 2012, č. 13/100, the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    No.: 239653

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:46

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Ivan Ouhel

    Kdesi na planetě

    No.: 239654

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:47

    dřevoryt, akvarel, papír, 2006, 29,7 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 06, č. 12/50, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

  • Ivan Ouhel

    No.: 239655

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:48

    litografie, 2009, 28,5 x 43,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, č. 91/100, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Paul

    Franz Kafka II

    No.: 239656

    Auction price: 3.600 CZK (144 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:49

    litografie, 2019, 39 x 53 cm, sign. J. Paul 2019, č. 13/170

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

  • Pavel Piekar

    Jihočeská gotika

    No.: 239657

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:50

    linoryt, 2011, 65,5 x 46,5 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2011, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    No.: 239658

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:51

    litografie, 65 x 43 cm, sign. LD Serpan, e.a.,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Slíva

    Café Littleraie

    No.: 239659

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:52

    litografie, 42 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 18/60, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Slíva

    Koňská hlava

    No.: 239660

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:53

    lept, 1995, 33,5 x 19,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 4/70, na rámu drobné oděrky, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Lampa

    No.: 239661

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:54

    lept, 1947, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1947, the disciple of prof. O. Blazicek, K. Pokorny and C. Bouda at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, prof. J. Benda and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Skupina 42,…

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    No.: 239662

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:55

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer, J. Benda, J. Obrovsky, member of Skupina 42, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    No.: 239663

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:56

    lept, 33 x 39,7 cm, sign. DU Sovák, č. 78/100, , the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu suterén

    No.: 239664

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:57

    lept, 1978, 50 x 38,5 cm, sign. PD Sozanský 78, rám, autorský tisk, the disciple of prof. F. Jiroudek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    No.: 239665

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:58

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    No.: 239666

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 10:59

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    No.: 239667

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:00

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    No.: 239668

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:01

    lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    U kadeřnice

    No.: 239669

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:02

    litografie, 1959, 42,5 x 61 cm, sign. DU K. Vysušil 59, drobné skvrnky na papíře, mírně natržený a pokrčený okraj, the disciple of prof. O. Nejedly and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Association of Free Graphic co-fou…

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    No.: 239670

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:03

    lept, 64 x 49 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, č. 13/50, rám poškozen, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Enrico Baj

    (1924-2003)

    Trubač

    No.: 239671

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:04

    lept, 53,3 x 39 cm, sign. PD Baj, rám, č. II/XXXV

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    No.: 239672

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:05

    lept, 49 x 39,5 cm, sign. PD Beeri, č. 1/100,

    Modrá váza

    No.: 239673

    Planned termination: 26. 12. 2019 11:06

    sklo, výška 50 cm,