On-line auction

.

  • Zuzana Nováčková

    Cesty

    No.: 208840

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:06

    kombinovaná technika, papír, 20 x 13 cm, sign. PD Nováčková, č. 9/100, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the art group Tolerance and Kruh

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Michal Vondráček

    Kamenné slunce

    No.: 208871

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:08

    ocelorytina, 17,3 x 34,4 cm, sign. DU Vondráček, č. 98/100, DU slepotiskové razítko: Atelier Michal Vondráček, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Volavky

    No.: 208892

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:10

    lept, 19,5 x 23,4 cm, sign. PD, č. 8/100, zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • V. Kopecký

    Večerní oheň

    No.: 208924

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:12

    litografie, 1988, 19,5 x 17 cm, sign. DU VKopecký 88, pasparta,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Cestou ze sklípku

    No.: 212785

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:14

    lept, 17 x 12 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar …

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Rastislav Michal

    Dívčí tvář

    No.: 213846

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:16

    lept, 1975, 4 x 2,5 cm, sign. DU Michal 1975, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Petr Lander

    Značky

    No.: 214401

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:18

    2 x fix, papír, 29,2 x 20,2 a 20 x 25 cm, oba sign. Petr Lander, nalepeno na papíře,

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M. Oberthorová

    No.: 217203

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:20

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    No.: 217204

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:22

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris May van der Wal

    No.: 217205

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:24

    litografie, 1972, 13,5 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, , the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Mořská panna

    No.: 217468

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:26

    fix,běloba, papír, 23 x 18 cm, v pravém dolním rohu razítko.Přijato Český fond výtvarníků, při pravém okraji skvrna od vody,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Hodně štěstí!

    No.: 217632

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:28

    litoofset, 13 x 12,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ivo Holý

    Viola ď amour

    No.: 217646

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:30

    lept, 1959, 7,8 x 15,8 cm, sign. PD Holý Ivo, č. 5/15, , studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Hudební motiv

    No.: 217665

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:32

    zinkografie, 7,5 x 10,5 cm, PU značeno CBouda, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • V. Michal

    Mušle

    No.: 217666

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:34

    litografie, 15,6 x 7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Pokorný

    (1914-2005)

    Tři dívky a kočka

    No.: 217669

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:36

    lept, 19,8 x 9,3 cm, sign. PD V. Pokorný, č. 17/30, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda, H. Folkman and J. Sejpko at The Czech Technical University in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vlastimil Toman

    No.: 217670

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:38

    linoryt, 1990, 8,6 x 13,4 cm, sign. PD V Toman 90,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Klečící dívka

    No.: 217677

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:40

    litografie, 1989, 28 x 21 cm, sign. PD Šindelář, č. 16/75,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Vodník

    No.: 217684

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:42

    litografie, 8,5 x 13 cm, sign. LD Šindelář, autorský tisk,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Raoul Dufy

    Kočáry před zámkem

    No.: 218117

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:44

    tisk, 54,3 x 71,5 cm, značeno v tisku, vydal: New York Graphic Society, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Willem Jacob Rozendaal

    (1899-1971)

    Domorodci

    No.: 218175

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:46

    litografie, 11,6 x 8,2 cm, značeno W.J. R., lehce zažloutlý papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jana Kavan

    Žena v šátku

    No.: 219597

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:48

    litografie, 1986, 9,8 x 6,8 cm, sign. DU JKavan 86, pasparta, č. 66/110,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: k CZK

  • Anna Nečasová

    No.: 220929

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:50

    lavírovaná kresba tuší, 16,7 x 11,7 cm, sign. PD Anna Nečasová, rám, zažloutlý papír, rám poškozen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Nečasová

    No.: 220932

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:52

    akvarel, kombinovaná technika, papír, 11,5 x 14,7 cm, sign. vzadu Nečasová,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trojice

    No.: 220960

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:54

    dřevoryt, 1924, 9,1 x 8,4 cm, sign. PD Vik 1924, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Cze…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    U řeky

    No.: 220984

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:56

    dřevoryt, 6,3 x 4,7 cm, sign. PD Pavel Šimon, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Poutník

    No.: 221001

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 21:58

    dřevoryt, 11,5 x 7 cm, sign. PD V. Fiala, pasparta, , studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Veslařka

    No.: 221391

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 22:00

    oil on carton, 1931, 23,5 x 19,3 cm, signed lower/right Ullrych 31, verso inscription, slightly damaged , ,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící

    No.: 221571

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 22:02

    olej, karton, 1933, 18,3 x 23,8 cm, sign. LD B. Ullrych 33, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Alois Moravec

    Dřevorubci

    No.: 222131

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 09. 01. 2020 22:04

    dřevoryt, 11,1 x 12 cm, sign. PD AMoravec, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 150 CZK (6 €)