On-line auction

.

  • Vladimír Preclík

    (1929-2008)

    Ilustrace z knihy Motáky z bechyňské šatlavy

    No.: 210270

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:30

    crayon, paper, 1996, 21 x 15 cm, sign. RD Preclík 96, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. J. Wagner, member of the group Trasa, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    No.: 210351

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:31

    pencil, aquarelle, paper, 1989, 42,8 x 29,3 cm, sign. RD Jan 1989, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    No.: 210656

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:32

    tempera, papír, 45,5 x 61,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    No.: 210735

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:33

    lept, 1997, 12 x 9 cm, sign. PD istler 97, č. 40/180, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of German painter Walter Hofner, member of the group Cobra (Belgium and France), member of the surrealistic group Skupina RA, The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Society of K. Tei…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jarmila Čermáková

    Místo pro život

    No.: 211252

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:34

    lept, 33,6 x 24,5 cm, sign. PD J. Čermáková, č. 25/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Eva Janíčková

    Parník Bohemia

    No.: 211254

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:35

    lept, 14 x 20,5 cm, sign. PD Eva Janíčková, č. 46/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pukl and Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    No.: 211261

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:36

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28,5 x 37,5 cm, sign. PD VFleissig 1950, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    No.: 211262

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:37

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    No.: 211263

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:38

    pastel, papír, 1952, 37,8 x 29 cm, sign. PD VFleissig 1952, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Leo Horst

    Břízy

    No.: 211272

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:39

    lept, 10,2 x 12,7 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Myčky

    No.: 230224

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:40

    lithography, 1920, 16,2 x 14,3 cm, signed on stonei RKremlička 1920, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • J. Rombald

    Sedlák s dýmkou

    No.: 230241

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:41

    oil, canvas, carton, 1928, 47 x 36 cm, signed lower/right J. Rombald 28, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jindřich Růžička

    Noční město

    No.: 230316

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:42

    linocut, 1981, 20,2 x 33 cm, signed lower/right JRůžička 1981, no. 14/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stádo koní

    No.: 230326

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:43

    lept, 7 x 16 cm, sign. PD JA. Alex, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Plavení koní u mostu

    No.: 230699

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:44

    dřevoryt, 25,9 x 34,5 cm, sign. PD Jan Rambousek, rám, č. 22/100, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy koupající se u libeňské náplavky

    No.: 230700

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:45

    dřevoryt, 19,7 x 24,7 cm, sign. PD Jan Rambousek, pasparta, autorský tisk, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Estimate: k CZK

    Kytice s vlčími máky

    No.: 231302

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:46

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

    No.: 231303

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:47

    olej, lepenka, 50 x 34,5 cm, sign. PD Rott, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Estimate: k CZK

    Pohled na městečko

    No.: 231304

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:48

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

    Rybník

    No.: 231308

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:49

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Holandská krajina

    No.: 231309

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:50

    akvarel, papír, 18,8 x 34,7 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Flétnistka

    No.: 231310

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:51

    litografie, 15,6 x 13,2 cm, sign. PD Michaela, pasparta, č. 59/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:52

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:53

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Spřežení

    No.: 231313

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:54

    dřevoryt, 1973, 18,8 x 38,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:55

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Koledníci

    No.: 231315

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:56

    dřevoryt, 1973, 38 x 19,5 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Jan Amos Komenský

    No.: 232799

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:57

    litografie, 1956, 36,6 x 28,5 cm, sign. PD V. Polášek 56, č. 51/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Liberec

    No.: 232802

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:58

    litografie, 19,3 x 40 cm, sign. PD J. Mahelka, č. 107/120, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Graphic School in Pardubie, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy …

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Legenda o sv. Prokopu

    No.: 232803

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 20. 11. 2019 15:59

    28x lept, 16,7 x 14,6 cm, 2 listy chybí!!, 28 leptů a podpis JA Alex, Ex. 280/400, vydala Žikešova Edice, Praha 1935, volné listy v plátěných deskách, lehce zašpiněný, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy i…

    Current price: 1.900 CZK (76 €)