On-line auction

.

  • J. Šimovčiak

    Údolí řeky

    No.: 241807

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:37

    kvaš, papír, 50 x 34,5 cm, sign. LD J. Šimovčiak, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Josef Šrámek

    Na konci vesnice

    No.: 241808

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:38

    tempera, papír, 28 x 27 cm, sign. PD Šrámek 59, rám

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Věra Tatarová

    (1966)

    Černo-bílá

    No.: 241809

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:39

    tuš, tempera, papír, 31 x 44 cm, sign. PD Tataro, rám

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Voříšek

    (1924-1968)

    Lodě

    No.: 241810

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:40

    tempera, akvarel, papír, 1955, 20,5 x 28,5 cm, sign. LD B. Voříšek 55, rám, na rámu nepatrné oděrky,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Kozina

    (1881-?)

    Staronová synagoga s radnicí

    No.: 241811

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:41

    lept, 13 x 19,5 cm, sign. PD Boh. Kozina, rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Alois Moravec

    Práce na poli

    No.: 241812

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:42

    dřevoryt, 1927, 37,6 x 49 cm, sign. PD Moravec 1927, pasparta, lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The H…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Stojící

    No.: 241813

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:43

    lept, 17 x 9 cm, sign. PD V. Röhling, rám, the disciple of F. Zenisek

  • Maxmilian Švabinský

    Jan Štursa

    No.: 241814

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:44

    litografie, 1924, 32 x 26,8 cm, PU značeno na kameni MŠvabinský 1924, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech Acade…

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Loretka

    No.: 241815

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:45

    lept, 29 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, papír na levém a spodník okraji ušpiněn, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Vysoké Tatry, Žďárská Vidla

    No.: 241816

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:46

    lept, 32 x 25,5 cm, sign. PD Josef Vaic, papír na rohu lehce pokrčený, na levém okraji na kousku odřený, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Prostějov

    No.: 241817

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:47

    lept, 1941, 24,5 x 31 cm, sign. PD Vondrouš , papír lehce zažloutlý, u hodního okraje lehce odřen, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

  • Jan Charles Vondrouš

    (1884-1970)

    Podloubí na Staroměstském náměstí

    No.: 241818

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:48

    lept, 1925, 25,3 x 31,5 cm, značeno PD Vondrouš Praha 1925, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, na rámu oděrky,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Bauer

    Praha hudební

    No.: 241819

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:49

    dřevoryt, 1983, 32,5 x 19,4 cm, sign. DU Bauer 83, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bauer

    No.: 241820

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:50

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Milan Bauer

    Přízrak

    No.: 241821

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:51

    lept, 16,8 x 12 cm, sign. DU, č. 2/50, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

  • Milan Bauer

    Pták a meč

    No.: 241822

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:52

    lept, 17,5 x 12,7 cm, sign. DU, č. 25/80, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics

  • Karel Beneš

    (1932-1981)

    U moře

    No.: 241823

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:53

    litografie, 2008, 15,2 x 11,8 cm, sign. DU KBeneš 08, rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937-2014)

    Zámek

    No.: 241824

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:54

    litografie, 23,4 x 19 cm, monogr. PD ZB, č. 42/60,

  • Václav Bláha

    Houbař

    No.: 241825

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:55

    litografie, 2009, 30 x 40 cm, sign. PD V. Bláha 2009, č. 88/100, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    Lesní roh

    No.: 241826

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:56

    litografie, 33,7 x 24,3 cm, sign. PD C Bouda, rám, č. 199/200, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Konvolut 64 grafik

    No.: 241827

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:57

    64 dřevorytů, formáty např. 13 x 8 cm, 10 x 6,5 cm, většina sign. Cinybulk, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis, prof. Salcman at Charles University in Prague

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Hana Čápová

    Julie

    No.: 241828

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:58

    lept, 2015, 16,5 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2015, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Hana Čápová

    Král Lear

    No.: 241829

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 16:59

    lept, 2014, 16,4 x 12,2 cm, sign. DU H. Čápová 2014, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Hana Čápová

    Falstaff

    No.: 241830

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 17:00

    lept, 2014, 16,3 x 12,3 cm, sign. DU H. Čápová 2014, the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Hnízdo

    No.: 241831

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 17:01

    suchá jehla, 1978, 17,5 x 17 cm, sign. PD Olga Čechová 78, rám, č. 8/70, the disciple of prof. Rossman and Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. K. Svolinsky and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Trasa, The Academy of Fine …

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Cyril a Metoděj

    No.: 241832

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 17:02

    dřevoryt, 42,5 x 29,7 cm, lehce zažloutlý, při okrajích zvlněný papír

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Glants?

    No.: 241834

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 17:04

    tisk, 2002, 10,4 x 15 cm, sign. PD Glants, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hísek

    Pláč III.

    No.: 241835

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 17:05

    mezzotinta, 2006, 12,9 x 8,8 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, autorský tisk č. XXIV/XXX

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Jan Hísek

    Pláč VIII.

    No.: 241836

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 17:06

    mezzotinta, 2006, 12,8 x 8,8 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, autorský tisk č. XXIV/XXX

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Jan Hísek

    Pláč X.

    No.: 241837

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 20. 02. 2020 17:07

    mezzotinta, 2006, 12,8 x 8,8 cm, sign. PD Jan Hísek 2006, autorský tisk č. XXIV/XXX, při okrajích lehce pokrčený papír

    Current price: 600 CZK (24 €)