• Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Akt na pláži

    No.: 15

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:02

    dřevoryt, 11,7 x 9,7 cm, sign. PD T.F: Šimon, LD autorské razítko, zažloutlý papír, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Velčovský

    Podzim

    No.: 17

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:04

    litografie, 2002, 24 x 18,4 cm, sign. PD Velčovský , č. 64/100, lehce zažloutlý papír, , studied at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. S. W. Heyter at The Atelieru 13 in Paris, member of UVU, The Nati…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Čeněk Pražák

    (1914-1996)

    Sexus

    No.: 18

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:06

    dřevoryt, 1958, 21,6 x 41,2 cm, sign. PD Čeněk Pražák 58, č. 5/15, při okrajích mimo tisk nepatrně zašpiněno, , the disciple of prof. L. Bradac and F. Tichy, member of the group Maj and Marz in Linz

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    No.: 20

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:08

    tužka, akvarel, papír, 1921, 19,5 x 29,7 cm, sign. PD Šimůnek 1921, zahnědlý papír, nahoře u okraje dírka pro pověšení, , disciple of Prof. V. Brožík and F. Engelmüller at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Kokrda

    (1914)

    Akt s rukou za hlavou

    No.: 21

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:10

    hlína, plastika, 1967, v. 38,5 cm, sign. vyryta: Kokrda 67,

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Ota Janeček

    Poloakt

    No.: 30

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:12

    linoryt, 13 x 9,6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 159/200, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Wilhelm List

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    No.: 31

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:14

    litografie, 18 x 13,5 cm, při horním okraji přichyceno lepenkou k papírové paspartě,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Studie ženské hlavy (Documents decoratives č.20)

    No.: 32

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:16

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Vítězslav Odstrčil

    Zahalená dívka

    No.: 41

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:18

    plastika, dřevo, kůže, 140,5 x 23 cm, PD na podstavci vyryto Viki, několik drobných oděrek,

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Vítězslav Odstrčil

    Nahá dívka

    No.: 42

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:20

    plastika, dřevo, 116,5 x 18,5 cm, PD na podstavci vyryto Viki,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Skála

    (1908-2001)

    U vody

    No.: 45

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:22

    tempera, papír, 1941, 15 x 19 cm, sign PD K. Skála 41, papírová pasparta, papír zezadu potištěn, zašlý papír,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • František Burant

    (1924-2001)

    No.: 47

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:24

    lept, 1980, 18,2 x 11,5 cm, sign. PD F. Brunant 1980, papírová pasparta, č. 88/100, , studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The …

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Josef Hvozdenský

    (1932-2009)

    No.: 50

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:26

    olej, plátno, 70 x 25,3 cm,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    No.: 61

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:28

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, , the disciple of prof. J. Schusser at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Karel Benetka

    Dvě dámy hrají dámu

    No.: 89

    Auction price: 18.800 CZK (752 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:30

    olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, sign. PD Benetka 2013, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem,

    Current price: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Ve skleníku

    No.: 90

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:32

    olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem,

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Ženský půlakt

    No.: 92

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:34

    litografie, 1921, 32,5 x 27 cm, LD značeno na kameni K. Š. 1921, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 43/1, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír,

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Koupání

    No.: 93

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:36

    litografie, 22,8 x 16,4 cm, sign. LD K. Špillar, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Sedící dívka

    No.: 99

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:38

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Akt v přírodě

    No.: 100

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:40

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD,

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    No.: 103

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:42

    lithography , 17,3 x 20 cm, signed lower/right K. Špillar, slightly damaged paper,

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    No.: 104

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:44

    lithography , 20 x 14 cm, signed in stone K. Špillar, stamp on lower/left From The Estate of prof. K. Špillara 61/7,

    Nahá dívka

    No.: 105

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:46

    etching , 1967, 41 x 28 cm, signed lower/right , slightly crumpled paper edges, yellowed paper; stamp on lower/left From The Estate of prof. K. Špillara 54/3,

  • Karel Svolinský

    Dívka s vavřínovým věncem

    No.: 106

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:48

    etching , 18,3 x 11,5 cm, signed lower/right K. Svolinský, edgesslightly crumpled; no. 98/100, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member …

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Sedící akt

    No.: 115

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:50

    olej, karton, 42 x 27 cm, rám, na rámu oděrky,

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Sedící akty

    No.: 117

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:52

    akvarel, papír, 1975, 45 x 66 cm, sign. DU J. Peca 75, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky, V. Nechleba, member of the group Rijen and The Umelecka beseda

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    V zrcadle

    No.: 127

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:54

    black ink, paper , 1978, 29 x 20 cm, sign. Upper/left Bělocvětov 78, rám, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský akt

    No.: 128

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:56

    black ink, paper , 36 x 20 cm, signed lower/right Bělocvětov, rám, a few spots on the paper, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ohebná dívka

    No.: 129

    Planned termination: 28. 10. 2019 16:58

    black ink, paper , 18,6 x 25 cm, signed Bělocvětov, rám, , the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    No.: 130

    Planned termination: 28. 10. 2019 17:00

    oil on carton, 43 x 37 cm, rám, small damages on a frame,