-
Antonín Kroča
(1947)
Na louce
No.: 123Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:02
olej, sololit, 2021, 69,8 x 61,3 cm, sign. LN Kroča 021, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Červená květina
No.: 124Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:03
olej, sololit, 2020, 70 x 42,5 cm, sign. PD Kroča 020, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Kytice
No.: 125Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:04
olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín Kroča
(1947)
Bez názvu
No.: 126Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:05
olej, karton, 2021, 65,5 x 49 cm, sign. LD Kroča 021, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
No.: 127Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:06
kresba, koláž, 2020, 24 x 33 cm, sign. PD Rich, originální ilustrace ze zadní strany prvního dílu grafického románu Rváčov, v koláži je použitý papír z barokního období. Richard Fischer studoval obor Propagační grafika na škole Umění a managementu. Od té doby se věnuje volné tvorbě, která zahrnuje k…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Richard Fischer
(1968)
Město za soumraku
No.: 128Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:07
giclée tisk, 2020, 28,5 x 39 cm, sign. PD Richard Fischer, A.T. 6/8
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Komárek
(1956)
Dáma a nápadník
No.: 129Auction price: 3.900 CZK (163 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:08
koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I Komárek, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Komárek
(1956)
Běžci
No.: 130Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:09
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. PD I Komárek, rám, PD razítko se jménem autora a datací, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Komárek
(1956)
Noční zábava
No.: 131Auction price: 6.800 CZK (284 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:10
tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x 51,5 cm, sign. DU I Komárek, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 6.800 CZK (284 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai II
No.: 132Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:11
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Hawai
No.: 133Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:12
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohdan Kopecký
(1928-2010)
Krajina
No.: 134Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:13
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1982, 19 x 28 cm, sign. PD B Kopecký 1982, pasparta, vzadu věnování: Martine! Rozhlédni se půjdeme Tvůj Bohdan, v Litomyšli 9. VII. 1985
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Svatopluk Klimeš
(1944)
Ještěrka
No.: 135Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:14
propalovaná kresba, papír, 1992, 30 x 20,5 cm, sign. PD Klimeš 92, rám, the disciple of A. Paderlik, constituent member of the group AFTEC
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Milan Perič
(1957)
Burning heads - Yellow flame
No.: 136Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:15
akryl, sprej, plátno, 2023, 100 x 70 cm, sign. vzadu Milan Perič 23
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Burget
(1970)
Na samotě II
No.: 137Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:16
olej, plátno, 2023, 70 x 62,5 cm, sign. LD M B 23, lišta
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Opočenský
(1954)
Ze souboru Nucleus
No.: 138Auction price: 95.000 CZK (3.959 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:17
pastelky, papír, 2015, 70 x 100 cm, sign. zezadu Opočenský, rám, Vývoj autorovy kresličské tvorby sledujeme ve třech souborech s názvy “Nucleus” a “Evoluce” na poliklinice v Kartouzské ulici a Ringhofferově vile a “Underground” v Ringhofferově vile. Kresbám předcházely technické výkresy k sochám a š…
Current price: 95.000 CZK (3.959 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stefan Milkov
(1955)
Voyeur
No.: 139Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:18
akryl, plátno, 2015, 100 x 130 cm, sign. LD Milkov 15 a na zadní straně Milkov, blindrám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the constituent member of the group Tvrdohlavi, Nova skupina and Ceska alternativa
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lukáš Orlita
(1974)
Kompozice
No.: 140Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:19
airbrush, papír, 2010, 39 x 56,2 cm, sign. PD Lukasor 10, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Naceradsky at The University of Technology in Brno
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Spěváček
(1973)
Vlhké schody
No.: 141Auction price: 62.000 CZK (2.584 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:20
olej, plátno, 2021, 140 x 138 cm, sign. PD J.Spěváček 2021, lišta, studied at The Secondary School of Applied Arts for Glassmaking in Kamenicky Senov, The Art School of Vaclav Hollar in Prague, the disciple of prof. Naceradsky at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno, atte…
Current price: 62.000 CZK (2.584 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Eva Spěváčková
(1980)
Nirvanický vítr
No.: 142Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:21
tempera, olej, 2009, 115 x 90 cm, sign. vzadu Spěváčková, the disciple of doc. P. Vesely and T. Lahoda at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Sytař
(1976)
Fčela
No.: 143Auction price: 21.000 CZK (875 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:22
akryl, kapa, 2005, 120 x 200 cm, sign. DU Sytař 05, studied at The School of Art in Zlin, the disciple of M. Mainer at The Faculty of Fine Arts - The University of Technology in Brno
Current price: 21.000 CZK (875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
Vesmírný paroháč (Astrál III.)
No.: 144Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:23
akryl, papír, 1991, 50 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 91, na zadní straně popis autora, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
Mléčná dráha
No.: 145Auction price: 4.200 CZK (175 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:24
akryl, papír, 1990, 49,5 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 90, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Tichý
(1962)
U bazénu
No.: 146Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:25
olej, plátno, 2008, 54,5 x 71 cm, sign. PD J. Tichý 2008, rám, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
No.: 147Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:26
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
No.: 148Auction price: 17.000 CZK (709 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:27
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Current price: 17.000 CZK (709 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
No.: 149Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:28
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
No.: 150Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:29
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
V postroji I
No.: 151Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:30
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
David Kolovratník
(1978)
Postroj
No.: 152Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 18:31
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Current price: 30.000 CZK (1.250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED