• Olbram Zoubek

    (1926)

    Eva – Bezová duše

    No.: 1

    Auction price: 4.800 CZK (185 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:37

    zlacený cínový reliéf, 19,5 x 15,5 cm, značeno O Zoubek, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 5.500 CZK (212 €)

    Last auctioneer: ID5723 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam s jablkem

    No.: 2

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:39

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Anděl

    No.: 3

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:41

    zlacený reliéfní tisk, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5867 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělíček

    No.: 4

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:43

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID5630 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Obejmutí

    No.: 5

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:45

    zlacený reliéfní tisk, 14,3 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID3955 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Jákob

    No.: 6

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:47

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Thámár

    No.: 7

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:49

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Akt s růží

    No.: 8

    Auction price: 700 CZK (27 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:51

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.000 CZK (39 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Herečka

    No.: 9

    Auction price: 700 CZK (27 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:53

    zlacený reliéfní tisk, 18 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 700 CZK (27 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Děkuji

    No.: 10

    Auction price: 1.200 CZK (47 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:55

    zlacený reliéfní tisk, 29,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.200 CZK (47 €)

    Last auctioneer: ID5606 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice levá

    No.: 11

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:57

    zlacený reliéfní tisk, 39,5 x 11 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.300 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID3642 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Klíčnice pravá

    No.: 12

    Planned termination: 08. 03. 2017 19:59

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astrologie

    No.: 13

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:01

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    No.: 14

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:03

    zlacený reliéfní tisk, 31,5 x 21 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Last auctioneer: ID5888 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Zvěstování

    No.: 15

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:05

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 25 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Astronomie

    No.: 16

    Auction price: 1.600 CZK (62 €)

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:07

    zlacený reliéfní tisk, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 1.600 CZK (62 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Pokora

    No.: 17

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:09

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Adam, Eva a had v ráji

    No.: 18

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:11

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Last auctioneer: ID5913 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Andělé

    No.: 19

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:13

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Marie a Josef s ratolestí

    No.: 20

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:15

    zlacený reliéfní tisk, 34 x 34 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Olbram Zoubek

    (1926)

    Sblížení

    No.: 21

    Planned termination: 08. 03. 2017 20:17

    zlacený reliéfní tisk, 33,5 x 33,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, , the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Léto v rodném Podkrkonoší

    No.: 51

    Auction price: 7.800 CZK (300 €)

    Planned termination: 30. 03. 2017 15:00

    29x lept, 1935, 58 x 40 cm, vše signováno, 14/15, velikost leptů 31 x 20 až 28 x 40, soubor třiceti leptů (jeden chybí), vydáno autorem s jeho předmluvou v omezeném počtu 15 číslovaných a podepsaných exemplářů, Praha 1935, volné listy v poloplátěném přebalu, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the dis…

    Current price: 7.800 CZK (300 €)

  • Ota Janeček

    Jaroslav Šeda: Žena

    No.: 53

    Auction price: 2.500 CZK (97 €)

    bibliofilie s pěti původními grafikami, 16 x 11 cm, sign. ve frontispise Ota Janeček, 161/200, pět původních kombinovaných technik Oty Janečka, vydalo Divadlo Hudby a Lyra Pragensis, vydáno dvě stě číslovaných výtisků na ručním papíře z Velkých Losin, 29 stran, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the …

    Current price: 2.500 CZK (97 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Pocta české moderně

    No.: 44

    Auction price: 5.000 CZK (193 €)

    bibliofilie, 10x lept, mezzotinta, suchá jehla K. Šafář, vše signováno, Ex. 63/90, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 5.000 CZK (193 €)

  • Jan Konůpek

    Ladislav Klíma: Edgar a Eura

    No.: 45

    bibliofilie, 4x lept, úprava J. Konůpek, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1938, Ex. 94/96, ruční papír Pannekoek, 30 s., volné listy v deskách , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Kutná Hora

    No.: 52

    Auction price: 3.200 CZK (124 €)

    bibliofilie s 12 lepty, 1938, 52 x 39 cm, vše signováno, V. Fiala, M. Kazdová 2x, F. Kobliha, A. Majer, A. Nauman, V. Pukl, V. Silovský 2x, T. F. Šimon, K. Štěch, K. Vik, dekorace v textu V. Fiala, zlacená výzdoba na desce podle návrhu F. Koblihy, vydal SČUG Hollar 1938, volné listy, Provenance: Ant…

    Current price: 3.200 CZK (124 €)

  • Jan Hladík

    (1927)

    J. Topol: Básně a jejich torsa

    No.: 55

    Auction price: 2.800 CZK (108 €)

    bibliofilie, 13 leptů J. Hladík, ex. 25/100, pospis J. Hladík a J. Topol, upr. A. Krejča, vyd. Bonaventura, Praha, 1995, ed. EVA, volné listy s obálkou a kartonovým pouzdrem, 86s., výbornýs tav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka a K. Muller at The State Graphic Scho…

    Current price: 2.800 CZK (108 €)

  • Emil Filla

    (1882-1953)

    František Halas: Torso naděje

    No.: 54

    Auction price: 6.900 CZK (266 €)

    bibliofílie s 6 lepty a značkou, 1946, vše 19,5 x 15,3 cm, v titulu věnování, vydal Svatopluk Klír, Praha 1946, v nákladu 400 výtisků, tento má č. 167, lehce zažloutlý papír, obálka lehce poškozena, the disciple of prof. Thiele and Bukovac at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes A…

    Current price: 6.900 CZK (266 €)

  • Zdeněk Sýkora

    (1920-2011)

    Album Linie (Quintet, Trio Hiršal a One Line)

    No.: 25

    Auction price: 165.000 CZK (6.347 €)

    3x serigrafie, vše 1980, vše 70 x 70 cm, vše sign. vzadu ve výřezu Sýkora 1980, 3x rám, 2x č. 14/60 a č. 8/60, studied at The technical University in Pribram, The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, F. Kovarna, K. Lidicky, M. Salcmann and V. Denkstein at The Faculty…

    Current price: 165.000 CZK (6.347 €)

  • Bohuslav Reynek

    (1882-1971)

    Černá kočka

    No.: 24

    Auction price: 35.000 CZK (1.347 €)

    suchá jehla, 1954, 12,8 x 9 cm, sign. PD Reynek, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 35.000 CZK (1.347 €)