-
Ota Janeček
(1919-1996)
Akt
No.: 1Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:00
suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Stará žena
No.: 2Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:01
suchá jehla, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Dívka
No.: 3Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:02
lept, 23 x 17,5 cm, sign. PD Ota Janeček, E. A. VII/X, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ota Janeček
(1919-1996)
Starý klaun
No.: 4Auction price: 210.000 CZK (8.750 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:03
olej, sololit, 1985, 41 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček 85, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 210.000 CZK (8.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Tři oblouky
No.: 5Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:04
akvatinta, suchá jehla, 26,2 x 16,6 cm, sign. DU Pavel Sukdolák , č. 78/100, vlevo pod grafikou papír lehce ušpiněný, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Žlutý člun
No.: 6Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:05
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, č. 98/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zrcadlo času
No.: 7Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:06
lept, akvatinta, 24,5 x 22,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 42/100, the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Zážeh
No.: 8Auction price: 3.100 CZK (130 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:07
akvatinta, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, č. 5/30, LD vytiskl P. S. , nepatrně naražený pravý dolní roh papíru, , the disciple of prof. V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Hlava
No.: 9Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:08
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
No.: 10Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:09
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
No.: 11Auction price: 3.800 CZK (159 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:10
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Letní slavnost
No.: 12Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:11
fixy, papír, 1975, 61 x 46 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Duhová krajina
No.: 13Auction price: 4.900 CZK (205 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:12
fixy, papír, 1975, 61 x 45,5 cm, sign. DU A. Lamr 75, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.900 CZK (205 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Lamr
(1943-2024)
Jezabel Čarodějka
No.: 14Auction price: 330.000 CZK (13.750 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:13
akryl, plátno, 140 x 180 cm, monogr. vzadu A. L., při okrajích odštěpy malby
Current price: 330.000 CZK (13.750 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tři ženy
No.: 15Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:14
lavírovaná kresba tuší, 2010, 56 x 75,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tanec
No.: 17Auction price: 120.000 CZK (5.000 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:16
olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. DU 2012 Načeradský, rám, malba významného českého představitele expresivní malby, člena sdružení 12/15, někdejšího pedagoga na AVU v Praze a FaVU v Brně. Autor byl známý svým originálním pojetím figury, kterou limituje pouze hlavními fyziognomickými znaky a vzt…
Current price: 120.000 CZK (5.000 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Stanislav Podhrázský
(1920-1999)
Rozcvička
No.: 18Auction price: 8.500 CZK (355 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:17
tužka, pastelky, papír, 19,5 x 28 cm, rám, v kontextu českého umění zaujímá Stanislav Podhrázský postavení solitéra, určené zejména jeho bezvýhradným zaměřením na figuru a výraznou imaginaci. Jeho tvorba také neprošla žádnými výraznými proměnami: od raných artefaktů až po pozdní díla se setkáváme s …
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Dalibor Chatrný
(1925-2012)
Bez názvu
No.: 19Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:18
akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synon…
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Věra Janoušková
(1922-2010)
Hlava
No.: 20Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:19
kvaš, tuš, papír, 1972, 42 x 30 cm, sign. PD Vě. Jan. 72, rám, sochařka Věra Janoušková se proslavila nejen svými osobitými plastikami ze smaltovaných plechů, ale rovněž i navýsost originálním přístupem při tvorbě svých koláží a kreseb. Nabízená položka představuje vzácnou ukázku tvorby z počátku 70…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Naplaveniny
No.: 21Auction price: 6.500 CZK (271 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:20
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association …
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hodonský
(1945)
Ptačí zpěv
No.: 22Auction price: 28.000 CZK (1.167 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:21
email, překližka, matrice ke dřevořezu, 2012, 41,5 x 60 cm, rám, tato navýsost originální práce klasika moderní české krajinomalby a nositele Ceny Vladimíra Boudníka představuje zralé dílo z jeho cyklu matric ke dřevořezům, kterými výrazně obohatil rejstřík grafických technik. Hodonského matrice se …
Current price: 28.000 CZK (1.167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Rašení
No.: 24Auction price: 26.000 CZK (1.084 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:23
olej, plátno, 1995, 30 x 25 cm, sign. PD I. Ouhel 95, rám, tato až „Boštíkovsky“ jemně vyznívající práce ze sběratelsky vyhledávaného období pochází od významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjel odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Tento o…
Current price: 26.000 CZK (1.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Přízračný kámen
No.: 25Auction price: 70.000 CZK (2.917 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:24
olej, plátno, 2004, 60 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 04, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda
Current price: 70.000 CZK (2.917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ladislav Karoušek
(1926-1991)
Únorové slunce
No.: 26Auction price: 22.000 CZK (917 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:25
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška, the disciple of prof. V. Silovsky and M. Holy, member of M 57
Current price: 22.000 CZK (917 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Chaloupek
(1958)
Andělský vodopád
No.: 27Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:26
akryl, juta, 2024, 110 x 80 cm, sign. vzadu JACH 24 , the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
No.: 28Auction price: 98.000 CZK (4.084 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:27
akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní…
Current price: 98.000 CZK (4.084 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Gympl
No.: 29Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:28
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Ježíšek
No.: 30Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:29
akryl, plátno, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Šárka Růžičková Zadáková
(1982)
Bazar paměti
No.: 31Auction price: 7.000 CZK (292 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:30
akryl, plátno, 18 x 20,3 cm, sign. Š. vzadu Růžičková Zadáková, Šárka Růžičková Zadáková je absolventka Ateliéru malby na UMPRUM u P. Nešlehy a S. Diviše. Její tvorba vychází zejména z osobního života, a proto na jejích obrazech můžeme potkat její vlastní rodinu, ale zároveň i prožívat zkušenosti, k…
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Aleš Růžička
(1977)
Kouř I.
No.: 32Auction price: 45.000 CZK (1.875 €)
Planned termination: 03. 04. 2024 16:31
akryl, plátno, 2023, 65 x 90 cm, sign. vzadu A. Růžička 2023, Aleš Růžička studoval na pražské AVU v ateliérech malby u F. Hodonského, M. Rittsteina a A. Střížka. Do odborného povědomí se dostal v roce 2005 na IV. Zlínském salonu mladých, kde za svůj malířský cyklus Parky získal I. Cenu Václava Chad…
Current price: 45.000 CZK (1.875 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED