auction history

  • Jiří Wackermann

    Mokré kameny

    No.: 1098

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 17:00

    bromostříbrná fotografie, 2018, 28,8 x 29,8 cm, nalepeno na kapě, vzadu autorské razítko,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jan Beran

    (1913-2003)

    Příprava k letu - Karlovice 1982

    No.: 1088

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:50

    bromostříbrná fotografie, 1982, 16,8 x 23,2 cm, sign. na zadní straně Jan Beran, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Miloš Koreček

    (1908-1989)

    Portrét

    No.: 1084

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:46

    bromostříbrná fotografie, 24 x 18 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the group Ra

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Přehrada

    No.: 1078

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:40

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 18 x 12 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Gesto

    No.: 1077

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:39

    bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta 20. století, 22,8 x 27,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids

  • Petr Helbich

    Demolice Petřín

    No.: 1070

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:32

    bromostříbrná fotografie, 1994, 12,2 x 17 cm, sign. PD P. Hellbich, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Zdenko Feyfar

    (1913-2001)

    Krkonoše

    No.: 1068

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:30

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 28,7 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Drahotín Šulla

    Asfaltéři

    No.: 1055

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:17

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 17,8 x 13 cm, sign. na zadní straně D. Šulla, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu IV.

    No.: 1043

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:05

    bromostříbrná fotografie, 41 x 61 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu II.

    No.: 1041

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:03

    bromostříbrná fotografie, 48,3 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Trojobraz

    No.: 1036

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 15:58

    3x bromostříbrná fotografie, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    z cyklu Zdi II.

    No.: 1035

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 15:57

    bromostříbrná fotografie, 17,2 x 35,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    Maniny

    No.: 1034

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 15:56

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 25 cm, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Pavel Kollrus

    (1954-2016)

    z cyklu Zdi I.

    No.: 1033

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 15:55

    bromostříbrná fotografie, 23 x 35 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Stojící mužský akt

    No.: 1002

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 15:24

    bronz, v. 20,5 cm, v dolní části poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    No.: 1000

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 15:22

    olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Emilie Tomanová

    (1933-1994)

    Pištec

    No.: 999

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 15:21

    lept, 5 x 3 cm, sign. PD E.Tomanová, autorský tisk, studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • František Homolka

    Jan Amos Komenský

    No.: 974

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:56

    kovový reliéf, 18 x 13,5 cm, značeno LD Franta Homolka, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Josef Šimek

    (1941-2000)

    Příbytek vodníka

    No.: 970

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:52

    kombinovaná technika, papír, 41,8 x 57,4 cm, sign. DU J. Šimek, odřené barvy na okrajích, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 610 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Letní krajina

    No.: 963

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:45

    olej, karton, 1930, 29 x 33 cm, monogr. PD LR 30, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Akademie der bildenden Künste in Vienna

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jiří Kalousek

    (1925-1986)

    Lupič

    No.: 961

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:43

    akvarel, tuš, uhel, papír, 1980, 21 x 29,7 cm, sign. PD na paspartě Jiří Kalousek 80, pasparta natržena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Muzika and A. Pelc

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • František Hodonský

    Kameny

    No.: 960

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:42

    litografie, 2014, 21 x 15,2 cm, sign. DU Hodonský, č.138/180, , the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    PF 1929

    No.: 947

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:29

    lept, 12,3 x 7,5 cm, sign. DU T.F. Šimon, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

    Jezero

    No.: 935

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:17

    olej, plátno, 32 x 41 cm, sign. PD, rám

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Alois Moravec

    Tanec s vílou

    No.: 930

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 14:12

    tužka, tuš, akvarel, papír, 1932, 27,4 x 19,8 cm, sign. PD A. Moravec 1932, LD popsáno: Maškarní taneční pořádek Umělecké Besedy, vzadu razítko: Ak. Arch. I. Liška č. K 6, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. …

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Radan Wagner

    Tři symboly

    No.: 912

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 13:54

    suchá jehla, 1992, 39,8 x 29,6 cm, sign. PD Radan Wagner 92, č. 24/120, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Leonard Rotter

    (1895-1963)

    Zlatá ulička

    No.: 906

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 13:48

    olej, karton, 21,5 x 30,5 cm, sign. LD Leonard Rotter, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Radek Pilař

    (1931-1993)

    Letící mužíček

    No.: 890

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 13:32

    litografie, 1979, p. 13,5 cm, sign. LD Radek Pilař 79, pasparta, č. 2/50, , the disciple of prof. V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, ASIFA and UVU

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Novoročenka

    No.: 873

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 13:15

    dřevoryt, 9,3 x 7,8 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Stříbrná špacírka

    No.: 852

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 12:54

    litografie, 30,5 x 46,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 60/70, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 900 CZK (36 €)