auction history

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Město

    No.: 16

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 15:36

    kombinovaná technika, staniol, 29,5 x 21 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace (plexisklo), , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. Brianchon at Ecole des Beaux-Arts and Ecole d…

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID1280 History of bids

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dívka se slepisí

    No.: 1

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 15:02

    akvarel, papír, 1946, 62 x 44 cm, sign. PD Troup 46, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    No.: 28

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:27

    lithography, 2010, 32,5 x 38 cm, signed middle/lower Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

    Last auctioneer: ID6918 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    No.: 24

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:26

    litografie, 2010, 24,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    No.: 15

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 54 cm, sign. DU Načeradský 2009, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    No.: 14

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6073 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    No.: 8

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2019 18:07

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    pocta divnosti - dílo z let 1957 - 1999

    No.: 79

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 20:21

    katalog, 2000, 29,5 x 21 cm, vydala Státní galerie výtvarného umění v Chebu, brožovaná vazba bez obálky, 80 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2530 History of bids

  • více autorů

    Český kubismus

    No.: 89

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 20:16

    katalog, 1969, 22,5 x 23 cm, vydala Galerie Vincence Kramáře, k pátému trvání galerie, sešitová vazba s obálkou, mírně ušpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 220 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5781 History of bids

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Karel Valter

    No.: 103

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 20:13

    katalog, podpis výtvarníka na tit. listě a podpis L. Kundery pod svým textem "Dopis - věta", obs. velké mn. bar. vyobrz. děl, vyd. Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1999, sešit, 48s., velmi dobrý stav, , the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, th…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6652 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    grafika, kresby

    No.: 58

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 20:00

    katalog, 1964, 19 x 19 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, vydala Nová Paka, sešit a volné listy v obálce, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of …

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1098 History of bids

  • Ester Šimerová - Martinčeková

    (1909-2005)

    obrazy, kameje, koláže

    No.: 83

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:57

    katalog, 1969, 18,5 x 18,5 cm, věnování autorky, katalog výstavy v Praze a Brně, sešit s obálkou, více opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3011 History of bids

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Sursum corda (Vzhůru srdce)

    No.: 108

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:56

    katalog, podpis výtvarníka na tit. listě, vyd. Mánes, Praha, 1993, obs. bar. vyobr. děl a text. M. Hlaváčkové, sešit, nestr., velmi dobrý stav, , studied at the atelier of prof. V. Vorlicek and J. Kirchner at The Tertiary School of Applied Arts in Jablonec nad Nisou and The Secondary School of Fine …

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Teodor Rotrekl

    (1923-2004)

    Katalog

    No.: 145

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:44

    katalog, 1 bar a řada čb. vyobrazení, text I. Štuka (fr., něm., angl.), vyd. Art Centrum, Praha, nedat., 16s., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, co-founder of the group Radar

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID2990 History of bids

  • Peter Rónai

    retro naj

    No.: 93

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:43

    kniha, 2014, 30 x 21,5 cm, autorova monografie vydaná k výstavě probíhající v Trnave od 16.9.2014 do 17.10.2014, vydala Galéria Jána Koniarka v Trnave, náklad 300 kusů, slovenský text, pevná vazba, 233 stran, uvolněný hřbet, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vilém Plocek

    (1905-2001)

    Obrazy

    No.: 38

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:38

    volné listy, 1995, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka, výstava v Galerii Vida,4 obr. v papírovém přebalu , bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of prof. J. Benda and F. Tichy, member of Purkyne, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID94 History of bids

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Ladislav Novák

    No.: 126

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:36

    katalog, podpis a kresbička na spodním okraji L. Novák, 1 list na křídovém papíře, na přední straně bar. vyobrazení díla, na zadní straně krátký medailonek, seznam výstav, publikací a nahrávek, , the member of TT club, the group Q

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID4438 History of bids

  • Helmut Newton

    (1920-2004)

    Helmut Newton Dallopera fotografica

    No.: 7

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:35

    kniha, 1993, 27 x 22 cm, italský text, nakl. Schirmer/Mosel, původní brožovaná vazba, 159 stran, obálka opotřebená, ohnutá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3158 History of bids

  • Edvard Munch

    (1863-1944)

    Edvard Munchs graphische Kunst - Schiefler Gustav

    No.: 85

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:33

    kniha, 1923, 25 x 18 cm, edice Arnolds graphische Bücher, Erste Folge, velké množství vyobrazení, pevná poloplátěná vazba bez obálky, mírně opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID705 History of bids

  • Bohumír Matal

    (1922-1988)

    Bohumír Matal

    No.: 151

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:31

    katalog, vys. Severomoravská galerie VU, Ostrava, 1990, text P. Holý, řada čb. a bar. vyobrazení, sešit v obálce, velmi dobrý stav, , the member of Skupina 42, The Umelecka beseda, SVU Ales in Brno and The Union of Moravian-Silesian Fine Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID92 History of bids

  • Josef Liesler

    Josef Liesler - retrospektivní výběr z díla

    No.: 16

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:26

    katalog, 1987, 23 x 23 cm, podpis výtvarníka na titulní straně a u prvního vyobrazení, nakl. Galérie umění Karlovy Vary, původní brožovaná vazba, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Ass…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6863 History of bids

  • Stanislav Libenský

    (1921-2002)

    Stanislav Libenský a jeho škola

    No.: 90

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:24

    kniha, 2001, 32,5 x 24 cm, kniha obsahuje množství fotografií a děl a medailonky autorů, vydala POPI s. r. o, původní pevná vazba s obálkou, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Holecek and Kaplicky, member of The Umlecka beseda

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Kamil Lhoták

    Jiří Kolář - Kamil Lhoták (Topičův salon)

    No.: 121

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:23

    katalog, 2x podpis - pod vlastní básní J. Kolář, na patitul iniciálami K. Lhoták, vyd. Topičův salon, Praha, 1948, obs. krátké texty J. Hanče a J. Kotalíka a 6 čb. vyobrazení děl + přiložen dvoulist se sezn. vyst. prací, graf. úprava Z. Seydl, sešit, nestr., velmi dobrý stav, , the member of The Ume…

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Le Corbusier

    (1887-1965)

    Le Corbusier

    No.: 87

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:20

    katalog, 1966, 22,5 x 23 cm, katalog stejnojmenné výstavy v Galerii Vincence Kramáře a ve Slovenské národní galerii, původní brožovaná vazba s obálkou, 70 stran, mírně opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 520 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2997 History of bids

  • Antonín Kroča

    Obrazy a kresby 1972-1995

    No.: 140

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:14

    katalog, podpis s věnováním a příznačnou kresbičkou A. Kroča, vyd. ČMVU, Praha, 1995, sešit, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID46 History of bids

  • Antonín Kroča

    Antonín Kroča

    No.: 141

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:13

    katalog, podpis s věnováním a charakteristickou kresbičkou A. Kroča, vyd. Dům umění, Ostrava, nedat., sešit, dobrý stav, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Blazek, member of UVU and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID605 History of bids

  • Radoslav Kratina

    (1928-1999)

    Idea con variazioni

    No.: 144

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:10

    katalog, čb. vyobrazení, texty J. Sekera, J. Machalický a J. Kříž, vyd. ČMVU, Praha, 2000, brož, cca 30s., velmi dobrý stav, , the member of The Club of Specifists, Tolerance

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID779 History of bids

  • Vladimír Komárek

    malba a grafika z let 1948 - 1988

    No.: 60

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 19:08

    katalog, 1988, 21 x 16 cm, podpis výtvarníka na titulní straně, Moravská galerie v Brně, sešit bez obálky, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Alojz Klimo

    (1922-2000)

    A. Klimo: Malířská tvorba / T. Klimová: Malba a grafika

    No.: 139

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:59

    katalog, podpisy na obálkách A. Klimo a T. Klimová, katalog ze společné výstavy, vyd. Galerie Jaroslava Krále, Brno, 1991, 2x sešit v obálce, velmi dobrý stav,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Výběr z grafického díla

    No.: 99

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:57

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID111 History of bids