Graphics

  • Václav Bláha

    Čekání na vodu

    No.: 1

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:00

    litografie, 1980, 40,8 x 28,3 cm, sign. PD VBláha 80, rám, z cyklu Sprchouni - běhouni, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi, studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Soubor 8 linořezů

    No.: 2

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:01

    8x linořez, vše značeno razítkem Dobré dílo, vše č. 31/100, soubor obsahuje novotisky z původních štočků Josefa Čapka vytvořené okolo roku 1915 pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, 5 linorytů bylo doprovodnou ilustrací ke knize Román zajícův, vbývající 3 jsou samostatné ilustra…

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Dudek

    Anděl

    No.: 3

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:02

    lept, akvatinta, 2013, 20 x 20 cm, sign. PD Dudek 2013, 75/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    No.: 4

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:03

    lept, suchá jehla, 1970, 50 x 50 cm, sign. PD O. Jelínek 70, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID3642 History of bids

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Historie letectví

    No.: 5

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:04

    litografie, 1980, 65 x 49 cm, sign. DU O. Jelínek 80, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Pelc at the Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID291 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    W. Shakespeare: Sonety

    No.: 6

    Auction price: 6.800 CZK (272 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:05

    5x litografie, 1987, 25,5 x 18 cm, vše sign. DU L. Jiřincová, autorský tisk, z anglického originálu přeložila Marie Fantová, pěti litografiemi vyzdobila Ludmila Jiřincová, vydal Supraphon v Praze 1987 jako 48. svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 142. publikaci v edici Lyry Pragensis, nabízen…

    Current price: 6.800 CZK (272 €)

  • Kamil Lhoták, Adolf Born, Jiří Bouda, Karel Toman

    Terče

    No.: 7

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:06

    litografie, 1985, 48,5 x 38 cm, sign. ABorn a sign. Jiří Bouda 1985, značeno razítky: Kamil Lhoták a Karel Toman, č. 72/75, tištěno z původního kamene 2015

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Peter Kľúčik

    V raji

    No.: 8

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:07

    lept, 2007, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD P. Kľůčik 2007, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Brunovsky, member of The Association of Graphic Designers G bod

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Manojlín

    (1972)

    Velká modrá pyramida

    No.: 9

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:08

    linoryt, 2001, 65 x 47 cm, sign. PD Martin Manojlín 2001, 4/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Michalek and A. Kracmar

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • MICL

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    No.: 10

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:09

    litografie, 2015, 36,7 x 49,1 cm, sign. PD MICL 15, č. 19/69

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Do jogurtu

    No.: 11

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:10

    litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 91/100, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Musil

    (1982)

    Zvěrokruh

    No.: 12

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:11

    ruleta, suchá jehla, 2017, 32,5 x 32,5 cm, sign. DU Karel Musil 2017, 12 znamení zvěrokruhu v graficky náročném hlubotiskovém provedení, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Růžový duch doby

    No.: 13

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:12

    litografie, 1991, 48,5 x 33 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, 29/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • František Nikl

    U vody

    No.: 15

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:14

    lept, 1990, 24 x 15,5 cm, sign. PD F. Nikl 1990, rám, autorský tisk, the disciple of prof. M. Holy, member of UVU

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Milan Pech?

    Orange Pekoe

    No.: 16

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:15

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    No.: 17

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:16

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 29/75

  • Michal Rapant

    (1986)

    Skoro bezhlavý jezdec Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 04

    No.: 18

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:17

  • Jaroslav Róna

    Portrét manželů B.

    No.: 19

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:18

    litografie, 2014, 35,7 x 40,8 cm, sign. PD JRóna 14, 72/120, grafický list zpodobuje zpěvačku Björk s jejím tehdejším manželem, kterým byl avantgardní filmař a výtvarník Matthew Barney, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S.…

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Různí autoři

    Dvakrát šedesát

    No.: 20

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:19

    12x grafika, 1997 - 1998, 34,5 x 25 cm, vše signováno, 37/200, soubor 12. grafických listů s básněmi Olgy Čechové, ke svým šedesátinám vydali Josef Runštuk a Karel Žižkovský, autoři: J. Brázda, F. Burant, O. Čechová, K. Demel, J. Istler, B. Jirků, V. Komárek, O. Kulhánek, J. Pileček, P. Sukdolák, J.…

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Brouci

    No.: 21

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:20

    litografie, 2018, 47,5 x 64 cm, sign. PD Martin Salajka 2018, č. 5/100, the disciple of prof. M. Rittstein

  • Sobotková

    Masky

    No.: 22

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:21

    litografie, 1999, 32,5 x 27,1 cm, sign. PD Sobotková 99, 44013, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Šalamoun

    Eustachův princip

    No.: 23

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:22

    litografie, 1992, 55 x 70 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 92, 14/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Ass…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Portrét

    No.: 24

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:23

    linoryt, 1969, 29,8 x 16 cm, sign. PD Joff 69, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. E. Filla at the Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Husar

    No.: 25

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:24

    litografie, 1977, 49 x 39,5 cm, sign. PD KarelToman 77, autorský tisk, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Trutnov

    No.: 26

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:25

    dřevoryt, 1920, 39,2 x 49,7 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar As…

  • František Zálešák

    Pražské mosty

    No.: 27

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:26

    lithography, 1986, 40,8 x 39,3 cm, sign. RD Fzálešák 1986, 88/200, paper slightly yellowed, slightly creased at the edges and torn paper, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jana Reinerová

    Soumrak

    No.: 28

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:27

    lithography, 32 x 38 cm, sign. DM Jana Reinerová, no. 5/55, the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Pavel Lisý

    Vesnička

    No.: 29

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:28

    lithograph, 1988, 30 x 42,8 cm, signed LD P. Lisý 88, author's print, on the reverse: stamp of Dílo gallery, studied at The School of Decorative Arts in Prague, the member of SVU Marold and SCVU

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem II

    No.: 30

    Auction price: 6.950 CZK (278 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:29

    lithography, 2010, 54 x 76 cm, sign. RD Fiala 2010, no. 16/39

    Current price: 6.950 CZK (278 €)

  • Šarka Bartoňová

    Řez cibulí?

    No.: 31

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 31. 01. 2019 10:30

    lithograph, 48,5 x 32,4 cm, signed RD Šarka Bartošková, author's print, from the collection of works of students (and professors) of the Secondary Graphic Art School in Jihlava in 1997-2001 (nultý ročník přípravky na Akademii), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)