• Gisele Reisser

    No.: 223809

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:38

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    No.: 223810

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:39

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    No.: 223811

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:40

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    No.: 223812

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:41

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    No.: 223815

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:42

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    No.: 223816

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:43

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • K. Heller

    Lesní zákoutí

    No.: 224007

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:44

    oil, cardboard, 1939, 33,5 x 44 cm, signed RD K. Heller 39, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Strnad

    Pražský hrad

    No.: 224014

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:45

    lept, 8,2 x 10,3 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Strnad

    Z pouti

    No.: 224015

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:46

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Malou Stranu

    No.: 224017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:47

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Rudolf Rác

    Chalupa

    No.: 224023

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:48

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    No.: 224024

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:49

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    No.: 224720

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:50

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    No.: 224856

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:51

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Vladimír Jandejsek

    Rubáš s růžencem z mého snu

    No.: 224889

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:52

    litografie, 1971, 43 x 28,8 cm, sign. PD Jan 1971, č. 10/45, při okrajích poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Studie

    No.: 224891

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:53

    tužka, papír, 1972, 22,5 x 31,5 cm, sign. PN Bělocvětov 72, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Boris Jirků

    Barokní hudba

    No.: 224930

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:54

    litoofset, 12 x 12 cm, monogr. PD B.J., č. 12/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Monogramista Š

    Spící muž

    No.: 225124

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:55

    uhel, papír, 24,5 x 19 cm, monogr. PD Š, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    Holubice

    No.: 225144

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:56

    lept, 1984, 18 x 12,1 cm, sign. PD Vl. Tesař 84, č. 107/200, DU slepotiskové razítko Lyry Pragensis, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. F. Troster at The Academy of Performing Art…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Svatební oznámení Dr. Jarmily Kubíčkové

    No.: 225727

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:57

    suchá jehla, 1944, 8,9 x 11,9 cm, sign. LD Tichý 44, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Acade…

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Yves Alix

    (1890-1969)

    Promenáda

    No.: 225856

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:58

    litografie, 18 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jitka Walterová

    Pytlák

    No.: 225930

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 15:59

    lept, 1977, 38 x 34,5 cm, sign. DU Jitka Walterová 1977, č. 4/10, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Slíva

    Prostírání

    No.: 225931

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:00

    tisk s kresbou, 2015, 29,5 x 41,5 cm, uprostřed: Slíva was here 27.11.15, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Zdeněk Kučera

    Perspektiva MM 23

    No.: 225938

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:01

    sítotisk, 1972, 71 x 44 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Navratil, A. Beran

  • Zdeněk Kučera

    BG MM 24

    No.: 225939

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:02

    sítotisk, 1972, 71 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Navratil, A. Beran

  • Zdeněk Kučera

    MM 25

    No.: 225940

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:03

    sítotisk, 1972, 71,5 x 25 cm, vzadu popsáno, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Navratil, A. Beran

  • Lothar Sell

    (1939-2009)

    Odpočinek pod stromem

    No.: 225945

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:04

    dřevoryt, 1973, 14,8 x 42,3 cm, ssign. PD LSell 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    No.: 225946

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:05

    akvatinta, 24,1 x 29,3 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Italské městečko

    No.: 225947

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:06

    akvatinta, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    No.: 225948

    Planned termination: 21. 11. 2019 16:07

    lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists