Michal Singer
Všenory
No.: 173Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:19
litografie, papír, 2023, 49 x 37,5 cm, sign. PD Singer, č. 46/50, studied at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Zdeněk Raiser
Zapomenuté pivo
No.: 172Auction price: 2.300 CZK (96 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:18
litografie, 2021, 31,5 x 42,8 cm, sign. PD Raiser, č. 8/100
Current price: 2.300 CZK (96 €)
Václav Valda
Akt II.
No.: 171Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:17
akvatinta, lept, 2023, 26,5 x 46 cm, sign. PD Václav Valda, A.T.
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Xénia Hoffmeisterová
Budoucnost podle AH
No.: 170Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:16
litografie, papír, 65 x 45,5 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 50/60
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Xénia Hoffmeisterová
Rhapsodia v modré
No.: 169Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:15
litografie, papír, 75 x 54 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 6/10
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Zuzana Dvorská Šípová
Medvídek
No.: 168Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:14
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jakub Honetschlager
(1980)
Mezi Nebem a Zemí
No.: 167Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:13
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Laura Hédervári
(1997)
Až to nakreslíš po 1000x tak to snad bude dobrý
No.: 166Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:12
risograf, papír, 2019, 35,5 x 26,5 cm, sign. PD Laura Hédervári, A.T.
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
No.: 165Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:11
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
No.: 164Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:10
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Náves
No.: 163Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:09
giclée tisk, papír, 2023, 35 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Kaple
No.: 162Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:08
Jaromír 99
(1963)
Boží muka
No.: 161Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:07
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 26/29
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
No.: 160Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:06
giclée tisk, papír, 2023, 63 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29
Jaromír 99
(1963)
Hřbitov
No.: 159Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:05
Jaromír 99
(1963)
Svatej
No.: 158Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:04
Martin Velíšek
(1963)
Ponorka
No.: 157Auction price: 6.500 CZK (271 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:03
litografie, 2018, 37,4 x 49 cm, DU MVelíšek 2018, č. 73/90
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Barbora Němcová
(1972)
Plynojem se schodištěm
No.: 156Auction price: 3.200 CZK (134 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:02
serigrafie, papír, 2023, 44 x 44 cm, sign. PD B. B. Němcová 2023, č. 49/72
Marko Čermák
Vánoce Rychlých šípů
No.: 155Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:01
serigrafie, 2023, 44,2 x 66,2 cm, sign. PD Marko Čermák, autorský tisk
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Zdenka Hušková
Skrz vrstvy
No.: 154Auction price: 11.000 CZK (459 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 20:00
barevný linoryt, 2023, 70 x 52 cm, sign. PD Z.Hušková 2023, č. 1/14
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Zdenka Hušková
Velký proces
No.: 153Auction price: 9.000 CZK (375 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:59
linoryt, 2022, 60 x 80 cm, sign. PD Z.Hušková 2022, č. 4/20
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Tereza Zichová
(1992)
To se nosí
No.: 152Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:58
Tereza Zichová
(1992)
Slavnostní příjezd
No.: 151Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:57
litografie, 2022, 51,5 x 44 cm, sign. PD Zichová, č. 53/100
Barbora Němcová
(1972)
Planeta Mars
No.: 150Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:56
serigrafie, 2023, 45 x 56 cm, sign. PD Barbor B. Němcová 2023, č. 51/72
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Aleš Růžička
Ohniště
No.: 149Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:55
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Markéta Zlesáková
(1976)
Trust me
No.: 148Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:54
sítotisk, papír, 2022, 69,5 x 43,5 cm, sign. PD Zlesáková 2022, č. 42/49
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Markéta Zlesáková
(1976)
360 stupňů
No.: 147Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:53
sítotisk, papír, 2022, 64 x 64 cm, sign. PD M.Zlesáková 2022, č. 32/40
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Markéta Zlesáková
(1976)
Cesta do Beirutu
No.: 146Auction price: 7.500 CZK (313 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:52
sítotisk, papír, 2011, 70 x 84 cm, sign. PD M.Zlesa.2011
Current price: 7.500 CZK (313 €)
Igor Grimmich
(1979)
Kód
No.: 145Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:51
litografie, 2019, 54 x 76 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 77/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague
Igor Grimmich
(1979)
No.: 144Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 04. 2024 19:50
litografie, 2019, 73 x 56,5 cm, sign. PD Igor Grimmich 19, č. 27/79, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague