auction history

  • Jiří Načeradský

    Dva atleti (oboustranná kresba)

    No.: 10

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:18

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1998, 68 x 49 cm, sign. PN Načeradský 98, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

    Last auctioneer: ID4**1 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    No.: 6

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:10

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. PD Načeradský 2006, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Běžec

    No.: 4

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:06

    kvaš, tuš, papír, 1993, 29,5 x 21 cm, sign. uprostřed Načeradský 93, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Muž

    No.: 3

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:04

    kvaš, tuš, papír, 1989, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 89, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Výzva

    No.: 1

    Auction price: 18.000 CZK (720 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:00

    tempera, papír, 2018, 49,5 x 69,5 cm, sign. LN Typlt 2018, rám

    Current price: 18.000 CZK (720 €)

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 11

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:20

    mince, 1928, stav: 1/1

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 10

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    mince, 1928, stav: 1/1

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 9

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:16

    mince, 1928, stav: 0/0

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 8

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:14

    mince, 1954, stav: 0/0

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • 50 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 7

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:12

    mince, 1947, stav: 1/1

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • 50 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 6

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    mince, 1947, stav: 0/0

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • 50 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 5

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:08

    mince, 1947, stav: 0/0

    Current price: 201 CZK (9 €)

  • 100 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 4

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    mince, 1948, stav: 0/0, dr. hr.

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 3

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    mince, 1954, stav: 0/0

    Current price: 101 CZK (5 €)

  • Stříbrná medaile

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 2

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 08. 2019 18:02

    medaile, 1928, stav: 0/0

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • 2 Dukát

    (1881-1955)

    Československo

    No.: 1

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    mince, 1928, stav: 0/0, zcela nep. hr.

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lávka

    No.: 10

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 20:09

    ofset, 1983, 38 x 29 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 171/200, the private study

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lavičky

    No.: 9

    Auction price: 7.800 CZK (312 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 08. 2019 20:08

    ofset, 28 x 22 cm, sign. PD Karel Chaba, rám, č. 31/36, the private study

    Current price: 7.800 CZK (312 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý v Mánesu

    No.: 48

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:56

    autorizovaný tisk fotografie, 1963, 24,8 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    S. Dalí s fotografiemi (na šířku)

    No.: 56

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:55

    autorizovaný tisk fotografie, 1969, 17,5 x 25,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Autoportrét v ateliéru 1951

    No.: 52

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:54

    autorizovaný tisk fotografie, 1951, 21,7 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Autoportrét s herečkou

    No.: 54

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:53

    autorizovaný tisk fotografie, 1957, 24,2 x 18,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Autoportrét, 1942

    No.: 53

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:52

    autorizovaný tisk fotografie, 1942, 23,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    No.: 51

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:50

    autorizovaný tisk fotografie, 1960, 24,3 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID3**8 History of bids

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Josef Sudek a Sonja Bullaty

    No.: 50

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:49

    autorizovaný tisk fotografie, 1976, 17,5 x 24,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Zátiší u J. Zrzavého

    No.: 49

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:48

    autorizovaný tisk fotografie, 1969, 25,2 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý, 1955

    No.: 47

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:46

    autorizovaný tisk fotografie, 1955, 23,7 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý s Kleopatrou 1955

    No.: 46

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:45

    autorizovaný tisk fotografie, 1955, 16,4 x 21,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Current price: 2.050 CZK (82 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý - cigareta

    No.: 45

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 07. 2019 19:44

    autorizovaný tisk fotografie, 1944, 23 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a spr…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Werich na Kampě (valí oči)

    No.: 42

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    autorizovaný tisk fotografie, 1975, 25,3 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a spr…

    Current price: 750 CZK (30 €)