PRAGUE

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Pohled na Klementinum z Karlova mostu

    No.: 19

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:02

    lept, 1922, 11,8 x 15,5 cm, sign. PD JC Vondrouš, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 20

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:04

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Loďky pod Karlovým mostem

    No.: 70

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:08

    litografie, 13 x 15,5 cm, sign. PD F. Emler, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Pražský motiv

    No.: 94

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:12

    oil on canvas, 32 x 40 cm, signed lower/right V. Beneš, rám, slightly damaged painting, authenticity verified by PhDr. Michael Zachar,

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    No.: 95

    Auction price: 10.800 CZK (432 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:14

    olej, plátno, 90. léta, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, rám, vzadu popsáno autorkou, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 10.800 CZK (432 €)

    No.: 1

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:15

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Estimate: v CZK

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský hrad

    No.: 2

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:16

    lept, 1984, 16,4 x 8,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 84, autorský tisk, , the disciple of prof. J. Novak at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Estimate: v CZK

  • Lubomír Manda

    Staroměstské náměstí

    No.: 3

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:17

    lept, 2018, 5,5 x 4,5 cm, monogr. PD LM, č. 1/12,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Estimate: v CZK

  • Lubomír Manda

    Karlův most

    No.: 4

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:18

    lept, 4,8 x 6,5 cm, monogr. PD LM, č. 4/6,

    Current price: 180 CZK (8 €)

    Estimate: v CZK

    Malostranská mostecká věž

    No.: 5

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:19

    litografie, 27 x 28 cm, sign. PD, pasparta, č. 9/79, v levém spodním rohu hnědé skvrnky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: v CZK

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    No.: 6

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:20

    fotografie, 1988, 21 x 29 cm, sign. PD Kopp, vzadu opatřeno autorským razítkem, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval poprvé dlouhodo…

    Current price: 950 CZK (38 €)

    Estimate: v CZK

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    No.: 7

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:21

    Current price: 950 CZK (38 €)

    Estimate: v CZK

  • J. Černý - Klitonský

    Karlův most

    No.: 8

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:22

    litografie, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD J. Černý - Klitonský, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Estimate: v CZK

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    No.: 9

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:23

    olej, plátno, 46 x 67 cm, sign. PD F. Dobruský, rám,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • Josef Fučík

    (1890-1955)

    Chrám Svatého Mikuláše

    No.: 10

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:24

    akvarel, uhel, papír, 1940, 47,3 x 35 cm, sign. PD J. Fučík 40, papírová pasparta, vzadu popsáno: Majetek Edy Vodičky, Praha, XVI. , vzadu věnování,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Estimate: v CZK

  • F. A. Procházka

    Pražské domy (Eiffelovka)

    No.: 11

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:25

    tužka, papír, 1930, 16 x 28 cm, sign. PD F.A. Procházka, oboustranná kresba, papír při okrajích zašpiněný,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

    No.: 12

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:26

    litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Bareš

    No.: 13

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:27

    olej, sololit, 44,5 x 38 cm, sign. PD Bareš, rám,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    No.: 14

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:28

    lept, 13,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Kočí

    Pohled na Prahu

    No.: 15

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:29

    qouache, paper, 33 x 48 cm, sign. RD Frant. Kočí, rám, on frame minor damage

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha Caput Regni

    No.: 16

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:30

    ocelorytina, 10,4 x 13,5 cm, DU značeno v desce J. Herčík, , the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Na Karlově mostě

    No.: 17

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:31

    silver bromide photo, 18 x 11,8 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    No.: 18

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:32

    felt_tip, gouache, paper, 1982, 32,8 x 90 cm, RD monogr. FH 82, at the edges damaged paper

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pražské domy

    No.: 21

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:33

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J. Hluboš

    Na Karlově mostě

    No.: 22

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:34

    lept, 6 x 5,5 cm, sign. PD JHluboš, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Národní divadlo (Z knih Vorlíčkové)

    No.: 23

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:35

    dřevoryt, 7,8 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na Karlův most (Ex libris Josef Kučera)

    No.: 24

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:36

    suchá jehla, 6 x 9 cm, sign. PD Pavel Šimon, 69/99, , the disciple of prof. V. Pukl, F. T. Simon and A. Pelc at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Letohrádek královny Anny

    No.: 25

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:37

    litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. LD Knobloch, , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Štencův grafický závod v Praze

    No.: 26

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:38

    lept, 19,7 x 14,8 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, , the disciple of prof. F. Jones, E. M. Ward and G. W. Maynard in the USA

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Pražský hrad

    No.: 27

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 18. 02. 2019 13:39

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 250 CZK (10 €)