• Vojtěch Bartek

    (1942-2013)

    Má země

    No.: 1118

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:21

    bromostříbrná fotografie, 46 x 46,5 cm, značeno na zadní straně autorským štítkem, natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jindřich Brok

    (1912-1995)

    Sklářský reliéf

    No.: 1119

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:22

    bromostříbrná fotografie, 39 x 39 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, při okrajích mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Funke and J. Ehm at The State Graphic School

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jovan Dezort

    Tramvaje na Václavském náměstí

    No.: 1120

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:23

    fotografie, 30,3 x 31 cm, na zadní straně autorský štítek, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Bohumil Dobrovolský

    Novinky týdne

    No.: 1121

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:24

    bromostříbrná fotografie, 1984, 17 x 23 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Bohumil Dobrovolský

    V Anglické

    No.: 1122

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:25

    bromostříbrná fotografie, 1984, 17 x 23,4 cm, na zadní straně popsáno a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Dostál

    Labutě

    No.: 1123

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:26

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Letná

    No.: 1124

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:27

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Na vozíku v dešti

    No.: 1125

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:28

    bromostříbrná fotografie, 28,2 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    Nesoucí

    No.: 1126

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:29

    bromostříbrná fotografie, 28,4 x 38,2 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    Start

    No.: 1127

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:30

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Dostál

    Ze souboru Náhodná setkání

    No.: 1128

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:31

    bromostříbrná fotografie, 37,3 x 26,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Dostál

    Žena s poklicemi - z cyklu Pražské příběhy

    No.: 1129

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:32

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 23 x 17 cm, sign. na zadní straně František Dostál, vintage print, Woman Carrying Wheel, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Jedenáctiletá

    No.: 1130

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:33

    bromostříbrná fotografie, 1961, 37 x 27,8 cm, sign. na zadní straně Gribovský Antonínznačeno na zadní straně autorským razítkem, vintage print, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Laborantka

    No.: 1131

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:34

    bromostříbrná fotografie, 27,5 x 32,5 cm, sign. na zadní straně Gribovský, popsáno a značeno razítkem z výstavy v Olomouci , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Letokruhy

    No.: 1132

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:35

    bromostříbrná fotografie, 53 x 42 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    Tři generace

    No.: 1133

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:36

    bromostříbrná fotografie, 57 x 45,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Antonín Gribovský

    (1933-1989)

    No.: 1134

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:37

    bromostříbrná fotografie, 41 x 60 cm, při pravém okraji pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Maya Deren

    No.: 1135

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:38

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 14,5 x 19,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Alexander Hackenschmied

    (1907-2004)

    Maya Deren

    No.: 1136

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:39

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 16,6 x 16 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Vladimír Hanzl

    Odraz

    No.: 1137

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:40

    bromostříbrná fotografie, 23,8 x 17,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Hanzl

    Pařez - Desná

    No.: 1138

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:41

    bromostříbrná fotografie, 2014, 25,5 x 38 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Hanzl

    Zasněžená krajina

    No.: 1139

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:42

    bromostříbrná fotografie, 23,8 x 31,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Hanzl

    No.: 1140

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:43

    bromostříbrná fotografie, 51 x 47 cm, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Petr Helbich

    Louka (Prales Mionší)

    No.: 1141

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:44

    bromostříbrný kontakt, 2014, 12,8 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 14, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Mimo cesty (Prales Mionší)

    No.: 1142

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:45

    bromostříbrný kontakt, 2016, 12,6 x 17,8 cm, sign. PD Helbich 16, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Petr Helbich

    Rákosí (Prales Mionší)

    No.: 1143

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:46

    bromostříbrný kontakt, 2016, 8,9 x 11,8 cm, sign. PD Helbich 16, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Petr Helbich

    Vegetace (Prales Mionší)

    No.: 1144

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:47

    bromostříbrný kontakt, 2014, 17,3 x 13 cm, sign. PD Helbich 14, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav a Věra Chalupníčkovi

    Pohled na Prahu

    No.: 1145

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:48

    bromostříbrná fotografie, 30. léta, 40 x 99 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Polanka

    No.: 1146

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:49

    bromostříbrná fotografie, 1966, 22,7 x 16,7 cm, na zadní straně popsáno autorem Polanka 1.5. 1966, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Polanka II.

    No.: 1147

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:50

    bromostříbrná fotografie, 1962, 23,5 x 17,8 cm, na zadní straně popsáno autorem Polanka 1.7. 1962, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)