Aukce děl z fondu České Spořitelny 2019

  • monogramista NK

    Křivoklát

    No.: 1

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:00

    grafický list, 29 x 37 cm, monogr. LD NK, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše - Výrovka

    No.: 2

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:01

    lept, 30 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, autorský tisk, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

    Hradčany - Karlův most

    No.: 3

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:02

    grafika, 18 x 22, 5 cm, sign. PD , rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Krkonoše - Benecko

    No.: 4

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:03

    lept, 30 x 25 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Koně

    No.: 5

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:04

    lept, 25 x 30 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**1 History of bids

    Praha v zimě

    No.: 6

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:05

    olej, plátno, 65 x 45 cm, rám

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Kameny

    No.: 7

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:06

    tisk, 1993, 35 x 50 cm, sign. PD V. Bareš 93, rám, č. 2/9

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Bartůšek

    No.: 8

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:07

    akvarel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD Bartůšek, rám

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Kupka

    (1905-1971)

    Myslič v zimě

    No.: 9

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:08

    olej, deska, 1938, 36 x 49 cm, sign. LD Karel Kupka 1938, rám, the member of SCVU

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Polní kytice

    No.: 10

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:09

    tisk, reprodukce, 29 x 49 cm, sign. PD M.Hlobilová, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pláteník

    No.: 11

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:10

    olej, plátno, 50 x 38 cm, rám

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • V. Valášek

    Koně

    No.: 12

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:11

    litografie, 1941, 35 x 23 cm, sign. PD V. Valášek 41, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Blaník

    No.: 13

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:12

    olej, plátno, 1931, 70 x 78 cm, sign. PD L. Šíma 31, rám, the disciple of prof. V. Bukovac, B. Roubalik and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Nikolaj Bakulin

    (1896-1962)

    Pláteník

    No.: 14

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:13

    olej, deska, 1930, 58 x 48 cm, sign. PD Nikolaj Bakulin 1930, rám, poškozeno

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • J. Rombatek

    Žně

    No.: 15

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:14

    olej, plátno, 65 x 97 cm, sign. PD J. Rombatek , rám

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Spanihel

    Trosky

    No.: 16

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:15

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Vysočina

    No.: 17

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:16

    olej, lepenka, 44 x 94 cm, sign. PD, rám

  • Jan Dvořák

    Strom za vsí

    No.: 18

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:17

    olej, lepenka, 41 x 65 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

  • Jan Dvořák

    Topoly

    No.: 19

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:18

    akryl, deska, 1992, 41 x 56 cm, sign. PD J. Dvořák 92, rám

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy I

    No.: 20

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:19

    akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

  • Jan Dvořák

    Krajina se stromy II

    No.: 21

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:20

    akryl, deska, 68 x 43 cm, sign. LD J. Dvořák, rám

  • Jan Dvořák

    Za vsí

    No.: 22

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:21

    akryl, lepenka, 85 x 51 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Dvořák

    Krajina doma

    No.: 23

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:22

  • Jan Dvořák

    Alej ke vsi

    No.: 24

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:23

    akryl, lepenka, 51 x 84 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

  • Jan Dvořák

    Usedlost

    No.: 25

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:24

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák 1992, rám

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Osamělé stromy

    No.: 26

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:25

    akryl, lepenka, 13 x 13 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Jihočeská náves I

    No.: 27

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:26

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Kytička

    No.: 28

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:27

    akryl, lepenka, 12 x 12 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Předjaří

    No.: 29

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:28

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Dvořák

    Chlum

    No.: 30

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 11. 10. 2019 09:29

    akryl, lepenka, 1992, 13 x 13 cm, sign. LD J. Dvořák 92, rám

    Current price: 350 CZK (14 €)