• Rastislav Michal

    (1936)

    Intimní motivy

    No.: 438

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 1975, Soubor obsahuje 10 mědirytin, rozměr souboru 32 x 22 cm. Vydali Rastislav a Marta Michalovi ve čtyřiceti číslovných výtiscích na ručním losínském papíru o vánocích 1975. Tento výtisk má číslo 30., the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Kotalík

    (1920-1996)

    Korespondence

    No.: 793

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    5x dopis s podpisem, 30 x 21 cm, 5x dopis s podpisem J. Kotalík, 1x dopisní obálka, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín František Stehlík

    (1921-1989)

    Narozeninové přání

    No.: 794

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    tuš, papír, rukopis, 20,5 x 29 cm, sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Otakar Nejedlý and F. Šindelář

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Kristián Blahník

    (1888-1934)

    Korespondence, fotografie, kresby

    No.: 795

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    fotografie, dopisy, 21 x 14 cm, korespondence divadelního teoretika a kritika V. K. Blahníka: 48 dopisů, pohlednic a frontových korespondenčních listů (feldpost) adresovaných manželce Růženě Wenigové - Blahníkové (sestra spisovatele Adolfa Weniga a výtvarníka Josefa Weniga) z let cca. 1910-1930, 15 …

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Dopis s podpisem

    No.: 792

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Balas, K. Tondl, K. Muller, V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, the group Jina geo…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petr Bezruč

    (1867-1958)

    Rukopis s podpisem

    No.: 771

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vilém Závada

    (1905-1982)

    Autogram

    No.: 772

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Konstantin Biebl

    (1898-1951)

    Fotografie s podpisem

    No.: 770

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    fotopohlednice s podpisem, 14 x 19 cm, pův. fotogr. pohlednice s vlast. podpisem vydal V. J. Krýsy, Plzeň, foto Langhans, Praha, lehce zašpiněno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Gusta Fučíková

    (1903-1987)

    Autogram

    No.: 776

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    autogram, papír, 34 x 24 cm, podpis na pap. kartičce, kart. i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rukopis s podpisem

    No.: 777

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 34 x 24,5 cm, podpis na volném listu, přiložená fotografie z části nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Sucharda

    (1884-1968)

    Autogram

    No.: 778

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 16 x 11 cm, podpis na pohlednici, pohlednice s podpisem i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Kresby a pohlednice

    No.: 779

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Wenig

    (1874-1940)

    Korespondence

    No.: 796

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    4x dopis, 18 x 19 cm, 3x ručně psaný dopis s podpisem a vizitka A. Wenig, 1x ručně psaný a podepsaný pohled Josef Wenig (malíř, ilustrátor, jevištní a kostýmní výtvarník), dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Adolf Šubert

    (1849-1915)

    Dopis s podpisem

    No.: 797

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Fučík

    (1890-1955)

    Dopis a kresby

    No.: 798

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    2x kresba, rukopis, 22 x 17 cm, 2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rukopis s podpisem

    No.: 799

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • více autorů

    Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové

    No.: 800

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    památník, 24 x 19 cm, cca. 500 podpisů, památník obsahuje podpisy čs. legionářů, armádních důstojníků, politiků, veřejně známých osobností, osobností ruské emigrace, členů sjezdů zdravotnických organizací., podepsaní: Tomáš G. Masaryk, Alice Masaryková, gen. Stanislav Čeček, Radola Gajda, Hugo Vojta…

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Nebeský

    (1880-1944)

    Rukopis s podpisem

    No.: 773

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rukopis, papír, 7 x 12 cm, rukopis s podpisem na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adina Mandlová

    (1910-1991)

    Konvolut materiálů

    No.: 781

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    ., konvolut obsahuje: zkorigovanou strojopisnou verzi dopisu dětem pravděpodobně z Domova spisovatelů v Dobříši, kde pobývala ve stáří v letech 1990-91, s vlastnoručními vpisky a podpisem Adina, obálka přiložena; vánoční přání Janu Domabylovi a jeho manželce Shildě z roku 1983, signováno Ben + Adina…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml. s přiloženou grafikou

    No.: 803

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1958, Rukopisný dopis s podpisem z 5.11.1958 o exposionalismu a aktuálním stavu výtvarného umění v zemi, v původní obálce, strojopisný signovaný text Humánní abstraktní obraz a způsob nazírání na tento druh tvorby; přiložena aktivní grafika V prostoru bez zemské tíže ve formátu 7,7 x 10,5 cm,…

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Říha

    (1907-1987)

    Podpis

    No.: 774

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Karel Marysko

    (1915-1988)

    Rukopis s podpisem

    No.: 775

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena jen v horní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Svatopluk Šebek

    No.: 782

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vlastimil Rada

    (1895-1962)

    Dopis Prokopu Tomanovi ml.

    No.: 817

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • C.F. Merckel

    Václav Kliment Klicpera

    No.: 802

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    rytina, 9 x 8 cm, rám, podpis V.K. Klicpery pod portrétem, poškozený papír,na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Paul Claudel

    (1868-1955)

    Dopis Zdeňce Braunerové z r. 1909 z Paříže

    No.: 804

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopis, 1909, Rukopisný dopis ve francouzštině s podpisem z roku 1909, obálka s popisem pochází z knihovny Prokopa Tomana, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vítězslav Novák

    (1870-1949)

    Fotografie s podpisem

    No.: 791

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, fotografie, 13,5 x 8,5 cm, 1x fotografie s podpisem a štítek s podpisem, nalepeno na papíře, 1x volná podepsaná fotografie, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ema Destinová

    (1878-1930)

    Fotografie s podpisem

    No.: 790

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    podpis, fotografie, 13,5 x 8 cm, podpis na fotografii E. Destinnová, r. 1925, foto Ionka, Zagreb, zadní strana nese zbytky nalepeného papíru, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Kubelík

    (1880-1940)

    Fotografie s podpisem

    No.: 786

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    2x podpis, 23,5 x 17 cm, fotografie umělce s věnováním a podpisem, podpis na pap. kartičce nalepené na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Bohuslav Foerster

    (1859-1951)

    2x rukopis s podpisem

    No.: 785

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    tuš, papír, 34 x 24 cm, rukopis s podpisem a přiloženou pohlednicí nalepen na papíře, volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.