Jaroslav Cheben

  • Jaroslav Cheben

    Lenka Chytilová: Modlitba léta

    No.: 462

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    Bibliofilie, sign. litografie J. Cheben, podp. autorky pod básní, rozkládací dvojlist vytištěn jako PF 1982, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)