Tomáš Bím
Bazén
No.: 163Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 1988, 49 x 64,5 cm, sign. DU Bím 88, rám, č. 23/100, uznávaný český malíř, grafik a ilustrátor Tomáš Bím vystudoval Odborné polygrafické učiliště, obor knihtisk a získal stipendium Kunstverein Osnabrück e.V. v SRN v roce 1983. Jeho dílo je specifické svojí pozitivní až hřejivou barevnost…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 12 000 - 18 000 CZK
Tomáš Bím
Wholpin Bay Store
No.: 162Auction price: 5.000 CZK (209 €)
litografie, 1996, 34 x 53 cm, sign. DU Tomáš Bím 1996, č. 52/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
Tomáš Bím
Advertising in the landscape
No.: 281276Auction price: 10.000 CZK (417 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:01
lithography, 1992, 65,5 x 49,5 cm, signed lower/middle Tomáš Bím 92, no. 55/140, slightly torn in one place at the right edge, , the private study
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Tomáš Bím
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
No.: 281554Auction price: 16.000 CZK (667 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:57
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, the private study
Current price: 16.000 CZK (667 €)