Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Autoportrét
No.: 230Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, karton, 1945, 47 x 33 cm, sign. PN Bělocvětov 45, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných umění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na b…
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
Autumn wear
No.: 281291Auction price: 190.000 CZK (7.917 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 16:16
oil, acrylic, cardboard, 1978, 62 x 50 cm, frame, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Maj
Current price: 190.000 CZK (7.917 €)