Rudolf Linhart
(1895-1968)
Děkanský kostel Nových Benátek
No.: 203Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 14. 05. 2024 16:22
olej, papír, 1933, 32 x 43 cm, sign. LD R. Linhart, rám, studied at Akademie der bildenden Künste in Vienna
Current price: 1.300 CZK (55 €)