Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Zámecká prohlídka
No.: 182Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 27,4 x 19,4 cm, sign. PN Neprakta, vzadu razítko Neprakta, mimo kresbu zašpiněno, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 29.000 CZK (1.209 €)
Estimate: 40 000 - 55 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Budoucnost je v pojištění I.
No.: 181Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Estimate: 18 000 - 22 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Před výstupem
No.: 180Auction price: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, tuš, papír, 22,5 x 29 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem NEPRAKTA, dole text: Dneska si dej na tom překusování podkov záležet - hrajeme pro dentisty!, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - C…
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 14 000 - 20 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Budoucnost je v pojištění II.
No.: 179Auction price: 8.000 CZK (334 €)
Estimate: 14 000 - 20 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
No.: 178Auction price: 12.000 CZK (500 €)
tuš, akvarel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. PD neprakta, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK
Jiři Winter Neprakta
(1924-2011)
Černí baroni
No.: 177Auction price: 12.000 CZK (500 €)
tuš, akvarel, papír, 1997, 23,5 x 14,5 cm, sign. a věnování DU Neprakta 1997, pasparta, varianta kresby přední a zadní obálky Černých baronů, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK