více autorů

  • více autorů

    Československé legie v Rusku, malířské dokumenty

    No.: 560

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • více autorů

    Karlův most

    No.: 571

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    10x litografie, 42,5 x 30 cm, 10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • více autorů

    Judaika

    No.: 166

    3x kniha, 17 x 11,5 cm, první kniha: Machzor ?, hebrejský text, vyd. Anton Schmid, Wien, 1806, polokožená vazba, z části odtržený hřbet, druhá kniha: Festgebete der Israeliten, J. Landau, vyd. J. Schlesinger, Wien und Budapest, 1905, německý a hebrejský text, clpl. vazba se zlaceným zdobením, z část…

  • více autorů

    Soubor linorytů

    No.: 575

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    10x linoryt, 37 x 26 cm, značeno v tisku, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • více autorů

    15.000 Km na lokomotivě za měsíc

    No.: 382

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    brož, 20 x 16 cm, vyd. Práce, Praha, 1951, edice Průkopníci socialistické práce, pův. sešit s obálkou, 39s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • více autorů

    Jak luninci v SSSR pečují o lokomotivy

    No.: 381

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    brož, 20 x 14 cm, 3 články o stachanovcích strojní služby, vyd. Práce, Praha, 1951, pův. sešit s obálkou, 47s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • více autorů

    Le Miroir

    No.: 854

  • více autorů

    Sur Le Vif 1914-1916

    No.: 853

  • více autorů

    Böhmen und Mähren, ročník 1942

    No.: 851

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • více autorů

    Die SA.

    No.: 850

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • více autorů

    Der Ostmarkbrief

    No.: 849

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • více autorů

    Der Schulungsbrief

    No.: 848

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • více autorů

    Konvolut podpisů osobností české literatury

    No.: 769

  • více autorů

    Hudebníci a operní pěvci

    No.: 789

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    13x podpis, 34 x 24 cm, podepsaní: Jan Konstantin, Helena Buldrová, Marta Harlasová, Pavel Ludikar, Eduard Haken, Karel Burian, Dvořákovo kvarteto, Čeněk Pavlík, Josef Suk ml., Milan Bláha, aj., vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • více autorů

    Čeští hudební skladatelé

    No.: 787

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    9x podpis, rukopis, 34 x 24,5 cm, podpisy, rukopisy, náčrty notových záznamů: Jaroslav Křička, Karel Moor, Josef Vlach - Vrutický, Václav Neumann (dirigent), Emil Němeček, Silvetr Hipman, 2x Jan Seidel, Jaroslav Krombloch, vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • více autorů

    Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové

    No.: 800

    Auction price: 15.000 CZK (625 €)

    Current price: 15.000 CZK (625 €)

  • více autorů

    A collection of famous pictures of the Sung Dynasty

    No.: 545

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

  • více autorů

    Hanzelka, Zikmund: Afrika snů a skutečnosti

    No.: 707

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    3x kniha, 25 x 18 cm, podpisy obou autorů v prvním svazku, vyd. Orbis, Praha, 1955, 3x pův. clpl. vazba s obálkou, 238+268+231s., obálky potrhány, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)