Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Smíchovský přístav

    No.: 281814

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 16:57

    litografie, 23 x 53,5 cm, sign. PD B Horálek, rám, č. 13/100, na zadní straně štítek s popisem, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (17 €)