Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    No.: 1022

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 14:08

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    No.: 1023

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 14:09

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír. Na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 1174

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 02. 2020 16:40

    linoryt, 6 x 3,6 cm, sign DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Jiřincová

    No.: 191

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 18:39

    katalog, 21 x 14,5 cm, podpis L. Jiřincové na titl. straně, Sdružení českých umělců a grafiků Hollar, 1953, sešit, 15 stran, lehce zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 239642

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:45

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    No.: 199189

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 12. 03. 2020 14:04

    lithography, 32,2 x 20,5 cm, sign. DM L. Jiřincová, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (60 €)