Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 738

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 13:01

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    No.: 914

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 15:57

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    No.: 915

    Planned termination: 27. 09. 2019 15:58

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    No.: 916

    Planned termination: 27. 09. 2019 15:59

    7 x lept, všechny sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 7 grafických listů

    No.: 917

    Planned termination: 27. 09. 2019 16:00

    6 x litografie 1 x serigrafie, všechny sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Dívka s květy, Dívka s motýlem, Portrét P.F. 1945)

    No.: 473

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 26. 09. 2019 15:00

    3 x litografie, 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, všechny sign. PD L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s růžemi

    No.: 472

    lept, 16 x 11,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    No.: 471

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Hlava Krista

    No.: 470

    fix, papír, 17 x 13 cm, sign. PD L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Akt s motýli, Dívka s rouškou, Dívka s květy)

    No.: 469

    3 x lept, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, všechny sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s košíkem

    No.: 468

    lept, 33,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, pasparta, č. 173/200, papír při okraji pasparty zahnědlý, zašpiněná a mírně otřepená pasparta, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Dívka s knihou, Dívka s listem, Portrét)

    No.: 467

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    3 x lept, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, všechny sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Loď

    No.: 466

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Beruška

    No.: 465

    tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    No.: 464

    4 x lept, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, všechny sign. PD L. jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    No.: 463

    4 x lept, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, všechny sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    No.: 462

    4 x litografie, cca 7 x 3,8 až 13 x 7 cm, všechny sign. L. Jiřincová, 1 x mírně poškozeno, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    No.: 199189

    Planned termination: 26. 08. 2019 15:30

    lithography, 32,2 x 20,5 cm, sign. DM L. Jiřincová, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    No.: 220263

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 08. 2019 15:21

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    No.: 236552

    Planned termination: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 236709

    Planned termination: 05. 09. 2019 15:33

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Rybička

    No.: 231498

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 09. 09. 2019 18:13

    litografie, 12,8 x 12,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    No.: 235126

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 16. 09. 2019 19:30

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.400 CZK (96 €)