Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Fish

    No.: 105

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 19:39

    woodcut, 13 x 23 cm, signed lower/right L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

    Estimate: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    No.: 230059

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:08

    lithography, 31 x 19,5 cm, signed lower/middle L. Jiřincová, rám, small damages on a frame, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    No.: 220263

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 04. 06. 2019 10:05

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    No.: 226305

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 13:15

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ludmila Jiřincová

    U křížku

    No.: 234156

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 26. 06. 2019 20:06

    litografie, 32 x 27,3 cm, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Akt s plédem

    No.: 235308

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 18:54

    lept, 9,1 x 5,3 cm, sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Větvička

    No.: 235411

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 06. 2019 22:04

    lept, 14,2 x 11,3 cm, sign. SD L. Jiřincová, papírová pasparta, lehce zažloutlej papír, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)