Václav Rožánek
(1913-1994)
Piják
No.: 126Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, sololit, 69 x 51 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, vzadu štítek Originální dílo Václava Rožánka z pozůstalosti, podepsáno Vlasta Rožánková, autor byl žákem a přítelem Oldřicha Smutného. Rožánek ovšem celý život pracoval v továrně jako strojní zámečník. Toto pracovní prostředí také ovlivnilo jeho t…
Current price: 35.000 CZK (1.459 €)
Estimate: 50 000 - 60 000 CZK
Václav Rožánek
(1913-1994)
Písek nad Otavau
No.: 281387Auction price: 12.800 CZK (534 €)
Planned termination: 16. 05. 2024 17:52
tempera, paper, 41 x 28 cm, signed lower/right V. Rožánek, passepartout, frame, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Current price: 12.800 CZK (534 €)