Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Zátiší s loděmi, vázami a jablky

    No.: 320

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    Planned termination: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 18 x 25 cm, sign. PD Jan Zrzavý, při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě. Vydáno jako původní litografická příloha: Umělecká beseda a Družstevní práce, 1941, soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka. , , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of S…

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Jan Zrzavý

    Ile de Seine

    No.: 319

    Auction price: 5.900 CZK (236 €)

    suchá jehla, 5,9 x 10,4 cm, rám, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 5.900 CZK (236 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl strážný

    No.: 318

    Auction price: 4.200 CZK (168 €)

    modrotisk, 15,5 x 10,5 cm, sign. vzadu s přáním P.F 1975 Jan Zrzavý, rám, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 4.200 CZK (168 €)

  • Jan Zrzavý

    Anděl

    No.: 317

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 14,5 x 9,2 cm, značeno LH JZ, pravděpodobně zkušební tisk, , the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Zrzavý

    Venezia

    No.: 316

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    tužka, papír, 1934, 11,6 x 14,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Jan Zrzavý

    Ve světnici

    No.: 315

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    tužka, papír, 1955, 13 x 17 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie tří dráčků na keramiku

    No.: 314

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    tužka, papír, 27, x 9 cm, monogr. PD J.Z, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 3.200 CZK (128 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dvouhlavého dráčka na keramiku

    No.: 313

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    tužka, papír, 8,9 x 5,8 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie dvou dráčků na keramiku

    No.: 312

    tužka, papír, 18,5 x 13,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Studie dráčka na keramiku

    No.: 311

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    tužka, papír, 7,5 x 8,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Zrzavý

    Pastvina s ovcemi

    No.: 310

    tužka, papír, 1937, 10 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z. Doulting, 9. VIII. 37, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Neptun

    No.: 309

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    tužka, pauzovací papír, 5,8 x 7,8 cm, PD monogr. J. Z., rám, na papíře rastr, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jan Zrzavý

    Mozolov

    No.: 308

    tužka, papír, 1939, 9 x 13 cm, monogr. vzadu Mozolov J.Z. 8. VIII. 39 , rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Mladá hlava

    No.: 307

    Auction price: 18.500 CZK (740 €)

    tužka, papír, 1951, 15,3 x 12 cm, monogr. LD J.Z. 51, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 18.500 CZK (740 €)

  • Jan Zrzavý

    Mladá hlava

    No.: 306

    pero, papír, 1951, 15,5 x 10,5 cm, monogr. PD J.Z. 51, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Locloran

    No.: 305

    tužka, papír, 9 x 13 cm, sign. vzadu Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    No.: 304

    Auction price: 4.300 CZK (172 €)

    tužka, papír, 7,4 x 12,2 cm, sign. PD V upomínku Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 4.300 CZK (172 €)

  • Jan Zrzavý

    Chlapec

    No.: 303

    uhel, pastelky, papír, 5,2 x 4 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Hlava s šesti očima

    No.: 302

    Auction price: 9.600 CZK (384 €)

    pastelky, tužka, papír, 13,5 x 9,3 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 9.600 CZK (384 €)

  • Jan Zrzavý

    Hlava s osmi očima

    No.: 301

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    pastelky, tužka, papír, 13,5 x 9,7 cm, sign. PD Jan Zrzavý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Jan Zrzavý

    Dvě studie dráčků na keramiku

    No.: 300

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Zrzavý

    Autoportrét

    No.: 299

    Auction price: 110.000 CZK (4.400 €)

    uhel, papír, 60 x 35 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 110.000 CZK (4.400 €)

  • Jan Zrzavý

    Čtyři zátiší

    No.: 298

    Auction price: 6.200 CZK (248 €)

    tužka, papír, 1934, 11 x 15,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 6.200 CZK (248 €)

  • Jan Zrzavý

    Čtyři studie hlav

    No.: 297

    tužka, papír, 13,8 x 15,6 cm, rám, kresleno na dopise od p. Válka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Benátky - přístav

    No.: 296

    tužka, papír, 1934, 11,5 x 16,5 cm, monogr. PD J.Z., rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Benátky

    No.: 295

    tužka, papír, 1934, 10,5 x 16 cm, monogr. PD J.Z., rám, skvrna na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Akty

    No.: 294

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    tužka, papír, 13,5 x 20 cm, monogr. PD J.Z., rám, oboustranná kresba, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Jan Zrzavý

    18 studií dráčků na keramiku

    No.: 293

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    tužka, papír, 13,8 x 16 cm, monogr. PD J.Z., rám, přeložený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Jan Zrzavý

    Studie žáby (Studie dráčka na keramiku)

    No.: 227216

    Planned termination: 29. 08. 2019 14:40

    tužka, papír, 9,3 x 4,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

  • Jan Zrzavý

    Exlibris Božena Heritesová

    No.: 227218

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 29. 08. 2019 14:41

    litografie, 8,7 x 5,6 cm, monogr. DU JZ, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.300 CZK (92 €)