Jiří Trnka

(1912-1969)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    De Moiste Fables van La Fontaine

    No.: 309

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 28,5 x 21 cm, il. J. Trnka, vyd. Artia, Praha, 1963, vydáno do Belgie, pův. pevná vazba, 92s., lehce opotřebený stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    V. Nezval: Fantastická symfonie

    No.: 586

    Auction price: 3.800 CZK (159 €)

    bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a 5 x orig. litografie v přílohách J. Trnka, k vydání přípravil a ediční poznámku napsal Jiří Žantovský, úprava V. Křivka, lito. tisk J. Hrachovec, vydal Památník národního písemnictví ve spolupráci se Spolkem českých bibliofilů, Praha 1963, volné listy v…

    Current price: 3.800 CZK (159 €)