Josef Konečný
(1907-1989)
No.: 214Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Estimate: 20 000 - 25 000 CZK