Čeněk Kvíčala

(1890-1956)

  • Čeněk Kvíčala

    (1890-1956)

    Emil Pollert

    No.: 1395

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    Planned termination: 23. 09. 2019 19:01

    litografie, 1929, 35,3 x 27 cm, sign. PD Čen. Kvíčala 20 a DU Emil Pollert 26/10 29, rám, orig. lit. č. 8, portrét zpodobuje významného operního pěvce, herce a režiséra Emila Pollerta, vl. jm. Emila Poppera (1877-1935), na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at UMPRUM (VŠ…

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids