Milan Bauer
Mořský svět
No.: 281700Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:23
lept, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 65/100, kolem grafiky patrný rámeček, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Milan Bauer
Motoryba
No.: 281701Auction price: 2.600 CZK (109 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:24
lept, 15 x 20,5 cm, sign. DU Milan Bauer, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Milan Bauer
Lokomotiva
No.: 281702Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:25
lept, 24,5 x 16,3 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 16/100, u pravého okraje papíru několik nepatrných růžových čárek, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Milan Bauer
Blériot
No.: 281703Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:26
lept, akvatinta, 23,4 x 31,5 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 18/100, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Milan Bauer
Zátiší s automobilem
No.: 281704Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:27
lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Milan Bauer
Cyklistka
No.: 281705Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:28
lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Ceramics
Current price: 5.000 CZK (209 €)