Před bouřkou

    No.: 588

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:31

    olej, karton, 47 x 56 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    No.: 589

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:32

    olej, dřevotříska, 50 x 75 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Podzim u řeky

    No.: 590

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:33

    olej plátno, 81 x 65 cm, monogr. LD F. B. ,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Arabští kuřáci

    No.: 597

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:40

    olej, karton, 47,5 x 28 cm, monogr. PD nečitelně, rám, malba zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Zátiší s vázou růží a ovocem

    No.: 602

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 10:45

    olej, plátno, 1935, 67 x 97 cm, sign. LD nečitelně 1935, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Surealistická tvář

    No.: 617

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 11:00

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Abstraktní krajina

    No.: 752

    Planned termination: 27. 09. 2019 13:15

    monotyp, 18 x 48 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    No.: 796

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 13:59

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

    Nákladní lodě, Podskalí 4. 2. 48 ráno

    No.: 797

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:00

    olej, karton, 25 x 27 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, mírně zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Na pasece

    No.: 827

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:30

    akvarel, tuš, papír, 1962, 60 x 44 cm, sign. PD , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Senoseč

    No.: 828

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:31

    akvarel, uhel, papír, 28,5 x 20 cm, sign. LD, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Hradčany

    No.: 843

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:46

    akvarel, tuš, papír, 1980, 14,5 x 22,4 cm, sign. PD

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Chrám sv. Víta

    No.: 844

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 14:47

    akvarel, tuš, papír, 1994, 15,5 x 9 cm, sign. LD Horst 94

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Hejno vran u řeky

    No.: 237501

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:14

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Regrooreble

    No.: 237511

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:34

    litografie, 2005, 50,5 x 35,5 cm, sign. PD, č. 44/45,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

    No.: 237512

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:36

    dřevo - plastika, 74 x 9 x 2,5 cm, vzadu očko na zavěšení,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Klečící

    No.: 237521

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:54

    tužka, papír, 1989, 27 x 23 cm, sign. PD 89, papír napravo nahoře ušpiněn,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Sedící akt zezadu

    No.: 237522

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 20:56

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Rytíř

    No.: 237524

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 21:00

    litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Most

    No.: 237540

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 21:32

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Chrám svatého Víta

    No.: 237541

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 21:34

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    V náručí

    No.: 237559

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:10

    serigrafie, 30,8 x 25,8 cm, sign. PD, č. 86/90,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Setkání

    No.: 237560

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:12

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Rozhovor

    No.: 237561

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:14

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    No.: 237566

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:24

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Dům v červené

    No.: 237569

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:30

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zelená hvězda

    No.: 237571

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:34

    linoryt, 21 x 9,8 cm, nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Zvěstování (P. F. 1999)

    No.: 237582

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:56

    serigrafie, 1998, 12,5 x 9,1 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Kříž

    No.: 237583

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 22:58

    dřevoryt, 1986, 9,6 x 7,5 cm, sign. PD Pedinov 86, nalepeno na papíru, č. 4/30,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Zasněžená vesnice

    No.: 237585

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 08. 2019 23:02

    tuš, akvarel, papír, 1989, 11 x 15,9 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)