Modrá kompozice

    No.: 18

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:41

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    No.: 19

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:42

    lept, 1967, 23,8 x 16,2 cm, sign. PD , rám, č. 3/5, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Klec(PF 2006

    No.: 36

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:49

    suchá jehla, 2005, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD, č. 7/2,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Listy

    No.: 38

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 15:51

    lept, 17 x 27,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Doteky času

    No.: 48

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 16:01

    litografie, 1991, 27,5 x 27 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Kuličky

    No.: 54

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 16:06

    serigrafie, 1990, 22, 8 x 33 cm, sign. PD, č. 55/90, A. IV.,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Černá hodina

    No.: 55

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 16:07

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Květ

    No.: 57

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 16:09

    dřevoryt, 1982, 22,5 x 15,8 cm, sign. DU, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    No.: 58

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 05. 06. 2019 16:10

    lept, 1992, 13 x 10,5 cm, sign. PD, rám, č. 2/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Žena v kroji

    No.: 220938

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 20:46

    pastel, papír, 36,5 x 26,5 cm, sign. PD, rám,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Bonsai

    No.: 222201

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 21:08

    litografie, 6,2 x 5,2 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    No.: 224304

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 22:08

    kvaš, karton, 28,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám, rám poškozen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Mladý šlechtic

    No.: 224305

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 22:10

    tužka, pastel, papír, 25,5 x 17 cm, PD značeno, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Na Kokořínsku

    No.: 232699

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 22:48

    pastel, papír, 40 x 27 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kleopatra

    No.: 232706

    Planned termination: 27. 05. 2019 23:00

    litografie, 1980, 48 x 32,3 cm, sign. PD, rám, č. 71/75, mírně zažloutlý papír, na rámu oděrky,

    Sedící dívka

    No.: 232733

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 23:36

    olej, plátno, 50 x 34 cm, sign. PD,

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Akt v přírodě

    No.: 232734

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 23:38

    olej, plátno, 34 x 50 cm, sign. LD,

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Brána do Krumlovského zámku

    No.: 232735

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 23:40

    litografie, 30,5 x 22,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Rybky

    No.: 232746

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 23:54

    dřevoryt, 8,8 x 11,4 cm, sign. PD, autorský tisk, levý spodní roh mírně zažloutlý, pravý horní roh přehnutý,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    No.: 232747

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 05. 2019 23:56

    akvarel, papír, 12,5 x 9,5 cm, sign. PD Troup, kliprám,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Stavení

    No.: 225276

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 19:14

    olej, plátno, 23 x 29 cm, při okrajích lehce poškozeno,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Last auctioneer: ID1178 History of bids

    No.: 225278

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 19:16

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    No.: 226737

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 19:42

    lept, 1955, 5,4 x 4,2 cm, značeno PD R,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Při tanci

    No.: 228465

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 20:24

    fix, akvarel, papír, 1982, 14,8 x 10,3 cm,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Kompozice (PF 1999)

    No.: 228484

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 20:34

    serigrafie, 1998, 7,8 x 6,9 cm, sign. PD, pasparta,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Třeboň – náměstí

    No.: 228518

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 20:44

    linoryt, 1982, 12,8 x 8,3 cm, sign. PD 82, č. 4/50,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Vesnice

    No.: 228520

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 20:46

    dřevoryt, 1989, 16,7 x 24,7 cm, sign. PD 89, č. 3/100,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Blatná

    No.: 228521

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 20:48

    dřevoryt, 1989, 24,2 x 15,9 cm, sign. PD 89, č. 31/60,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zapadající slunce

    No.: 229969

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 21:54

    linoryt, 11 x 8 cm, sign. PD, č. 34/50,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Marina Stappen

    No.: 229972

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 28. 05. 2019 22:00

    lept, 7,4 x 14,8 cm, DU monogr., č. 70/100,

    Current price: 100 CZK (4 €)