-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Manželé
No.: 192Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: My dva, Marie, se shodneme už jen v kritice Evropské unie!., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Před trafikou
No.: 191Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20,2 x 29,5 cm, sign. PD Renčín, dole text: Lidová moudrost říká - je máj, vyženeme kozy v háj. Pornočasopisy jsou čilejší. Ty je tam vyhánějí celý rok., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
Přiletěj češi
No.: 190Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 20,1 x 29,7 cm, sign. PD Renčín, dole text: Přiletěj češi. To je správné. Banánové republiky si mají předávat zkušenosti., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
-
Vladimír Renčín
(1941-2017)
V laboratoři
No.: 189Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
akvarel, tuš, papír, 23 x 30,5 cm, dole text: My jsme vlastně taková laboratoř Evropy. Tady se zkoumá co to udělá, když se husitská krev smíchá s pivem., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
-
Tomáš Bím
(1946)
Wholpin Bay Store
No.: 162Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 1996, 34 x 53 cm, sign. DU Tomáš Bím 1996, č. 52/70, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK
-
Jiří Anderle
(1936)
Kráska v ohrožení
No.: 74Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
měkký kryt, suchá jehla, 15 x 20 cm, sign. DU Anderle, č. 4/70, ve svých grafických a obrazových cyklech vytvořil Jiří Anderle působivé podobenství současného člověka v jeho kontextech mytologických, historických, sociologických. V letech 1955–1961 studoval na VŠUP a AVU v Praze, obor malba a grafik…
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Estimate: 8 000 - 12 000 CZK
-
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Rainer Maria Rilke
No.: 160Auction price: 4.800 CZK (200 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
litografie, 1986, 59,5 x 43,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 34/90, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar As…
Current price: 4.800 CZK (200 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 9 000 - 14 000 CZK
-
Albín Brunovský
(1935-1997)
Ruka Williama Shakespeara (Ex libris Arnold, Cor, Wout, Pim)
No.: 147Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
lept, mezzotinta, 1984-93, 16,4 x 11,5 cm, sign. DU Albín Brunovský 1984 -93, č. 122/125, slovenský malíř, grafik a ilustrátor, jeden z významných umělců druhé poloviny 20. století. Albín Brunovský vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde byl žákem profesora Vincenta Hložníka. Ško…
Current price: 4.600 CZK (192 €)
Last auctioneer: ID7**1 History of bids
Estimate: 8 000 - 14 000 CZK
-
Ladislav Šaloun
(1870-1946)
Stojící půlakt
No.: 199Auction price: 4.500 CZK (188 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
pálená sochařská hlína, v. 43 cm, značeno Šaloun, dílo významného českého sochaře období secese, naturalismu a realismu, jednoho ze zakladatelů českého moderního sochařství. Studoval soukromě u Tomáše Seidana a Bohuslava Schnircha. Ovlivněn dílem J. V. Myslbeka i A. Rodina. Členem SVU Mánes a Jednot…
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
Estimate: 10 000 - 15 000 CZK