• Monika Abbott

    Série Nový les

    No.: 574

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:00

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Adamec

    (1925-1989)

    Plná poní lásky

    No.: 575

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:01

    fotografie, 23,7 x 15,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Milan Albich

    (1925-2000)

    Loď na moři

    No.: 576

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:02

    fix, papír, 1961, 10,5 x 14,1 cm, sign. PD Albich 61, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Salcman, C. Bouda, K. Lidicky and F. Kovarna at The Faculty of Education, Charles University in Prague - Art Education subject, member of the art group Promena, member of The Sy…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Na tom našem dvoře..

    No.: 577

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:03

    tuš, papír, 1888, 16,5 x 12 cm, sign. LD Aleš 1888, drobné skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID3798 History of bids

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Bojovník

    No.: 578

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:04

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kočovníci

    No.: 579

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:05

    akvatinta, 20 x 24,7 cm, sign. PD AJ. Alex, přeložený, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Starý kůň

    No.: 580

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:06

    akvatinta, 9 x 12,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vlastimil Amort

    (1880-1950)

    Poslední podpis (Jiří Švec)

    No.: 581

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:07

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jožka Anděl

    Orloj na Staroměstském náměstí

    No.: 582

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:08

    tuš, papír, 1933, 21 x 29,5 cm, sign. LD Jožka Anděl 1933, rám, PN slepotiskové razítko Roeder´s Makart, na rámu oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Francis Bacon

    (1909-1992)

    Personnage Couche

    No.: 583

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:09

    litografie, 1966, 49,5 x 37 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

    Last auctioneer: ID5101 History of bids

  • Petr Baďura

    Fotomontáž aneb Praha a slečna aneb slečna v Praze

    No.: 584

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:10

    fotografie, 2002, 30,5 x 24 cm, sign. na zadní straně P. Baďura 1/3 L. P. 2002, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Sv. Bartoloměj v Kolíně

    No.: 585

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:11

    dřevoryt, 1958, 21 x 17 cm, sign. PD Jiří Balcar 58, rám, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Asso…

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID1098 History of bids

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Na ulici

    No.: 586

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:12

    tuš, papír, 21,8 x 29,4 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko - Drábské světničky

    No.: 587

    Auction price: 2.100 CZK (84 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:13

    akvarel, tuš, papír, 29,7 x 41,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 106, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko

    No.: 588

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:14

    akvarel, tuš, běloba, papír, 29,7 x 41,2 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 98, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Grap…

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko II.

    No.: 589

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:15

    akvarel, tuš, papír, 30 x 41,8 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 170, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kostel sv. Ludmily na Vinohradech

    No.: 590

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:16

    dřevoryt, 1958, 21 x 17,5 cm, sign. PD Jiří Balcar 58, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, v dolní části mírně odřený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of th…

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kompozice I.

    No.: 591

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:17

    fix, papír, 29,9 x 21,5 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kompozice II.

    No.: 592

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:18

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Turnovsko III.

    No.: 593

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:19

    akvarel, tuš, papír, 29,7 x 40,1 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 81, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Arti…

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Autoportrét

    No.: 594

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:20

    akvarel, papír, 40,3 x 29,7 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 99, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Maminka II.

    No.: 595

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:21

    akvarel, papír, 42,5 x 31 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, č. 93, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Praha - Václavské náměstí

    No.: 596

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:22

    tuš, papír, 21 x 30 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    No.: 597

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:23

    tuš, papír, 29,8 x 41,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artis…

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Podzim

    No.: 598

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:24

    uhel, papír, 30 x 41,5 cm, značeno na zadní straně razítkem z pozůstalosti Jiřího Balcara, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artist…

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Kolín mlýny

    No.: 599

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:25

    tuš, papír, 15 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    No.: 600

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:26

    uhel, papír, 21 x 15 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, oboustranná kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Art…

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Balcar

    No.: 601

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:27

    pastel, papír, 14 x 23,5 cm, sign. LD Balcar, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Pražská náplavka

    No.: 602

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:28

    uhel, papír, 15 x 21 cm, značeno na zadní straně pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID92 History of bids

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    U holiče

    No.: 603

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 21. 06. 2018 22:29

    Current price: 500 CZK (20 €)