• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz s koňmi

    No.: 430

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 33 x 44,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    No.: 429

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Koupání

    No.: 428

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 1920, 25 x 36 cm, sign. PD J Obrovský 1920, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. E. K. Liška, M. Pirner and S. Sucharda at the Academy of Fine Arts in Prague, member of the Union of Creative Artists and of SVUM

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Robert Högfeldt

    (1894-?)

    Šachový motiv

    No.: 427

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 22 x 32 cm, značeno LD R. Högfeldt, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Chlapec na koni se psem

    No.: 426

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Norbertine von Bresslern - Roth

    (1891-1978)

    Souboj

    No.: 425

    linoryt, 22,9 x 21,9 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě,

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    No.: 424

    Auction price: 11.500 CZK (460 €)

    tempera, papír, 48 x 31,5 cm, sign. PD Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Výsek noční krajiny

    No.: 423

    tempera, papír, 44 x 31,5 cm, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vášeň

    No.: 422

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    kombinovaná technika, papír, 42 x 30 cm, sign. PD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    V podchodu

    No.: 421

    Auction price: 4.600 CZK (184 €)

    tempera, papír, 32 x 20,5 cm, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 4.600 CZK (184 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Stolek s bílou konvicí

    No.: 420

    kombinovaná technika, papír, 32 x 45 cm, sign. PD V. Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Rozjímání

    No.: 419

    Auction price: 10.350 CZK (414 €)

    tempera, papír, 48,5 x 33 cm, Sign. PD V. Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 10.350 CZK (414 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Přeludy

    No.: 418

    Auction price: 6.900 CZK (276 €)

    tempera, papír, 31,5 x 28 cm, pasparta, rám

    Current price: 6.900 CZK (276 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Parný den

    No.: 417

    Auction price: 9.700 CZK (388 €)

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožánek, pasparta, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 9.700 CZK (388 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Otisky v prostoru

    No.: 416

    kombinovaná technika, papír, 40 x 28 cm, sign. DU V. Rožánek, pasparta, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    No.: 415

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    kombinovaná technika, papír, 15 x 20 cm, sign. PD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Chyšecko

    No.: 414

    Auction price: 10.700 CZK (428 €)

    olej, karton, 42 x 29,5 cm, sign. PD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 10.700 CZK (428 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava v červeném

    No.: 413

    Auction price: 9.500 CZK (380 €)

    tempera, papír, 45 x 33 cm, sign. LD Rožánek, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla

    Current price: 9.500 CZK (380 €)

  • Jiří Suchý

    a

    No.: 412

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    tuš, papír, 16,3 x 16 cm, sign. DU Jiří Suchý, pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Suchý

    Autoportrét

    No.: 411

    tuš, papír, 1972, 18,8 x 17 cm, monogr. PU js 1972 , pasparta, dole věnování panu dr. Z. Čubrdovi, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Chava Pressburger

    No.: 410

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Lenka Stejskalová Skoumalová

    (1978)

    Melancholie

    No.: 530

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    cín, nerez, tavené sklo, 2008, v. 38, základna 60 cm

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Busta

    No.: 529

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    patinovaná sádra (měď), 24 x 24 x 10 cm, na zadní straně značeno 3III, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Julius Lankáš

    (1909-1991)

    Klečící dívčí akt

    No.: 527

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    pálená hlína, 1940, 45 x 23 x 14 cm, značeno dole v zadní části J. Lankáš 1940, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Horejc and K. Dvorak

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Elen Jilemnická

    Zašpiněná sukně

    No.: 526

    Auction price: 5.700 CZK (228 €)

    glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem,

    Current price: 5.700 CZK (228 €)

  • Elen Jilemnická

    Pokus o let

    No.: 525

    Auction price: 4.400 CZK (176 €)

    glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981,

    Current price: 4.400 CZK (176 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Tvář

    No.: 524

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    závěsná skleněná mozaika, 1936, 36,5 x 27 cm, monogr. PD O. Žák 1936, LD značeno Atelier Tumpach, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka s náhrdelníkem

    No.: 523

    závěsná skleněná mozaika, 30. léta dvacátého století, 24,5 x 18,5 cm, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Dívka v červeném

    No.: 522

    závěsná skleněná mozaika, 30. léta dvacátého století, 31,5 x 15,3 cm, na zadní straně značeno štítkem s popisem, práce předního výtvarníka českého Art deco, kombinace skla s tepanou mědí, v horní části 3-4 kousky mozaiky chybí, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Oldřich Žák

    (1900-1983)

    Pieta

    No.: 521

    závěsný bronzový reliéf, 23 x 25,5 cm, značeno PD v bronzu Žák, rám, práce předního výtvarníka českého Art deco, zlacený rám v rozích mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids