• Vladimír Suchánek

    (1933)

    Anděl

    No.: 498

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 26. 09. 2019 15:00

    litografie, 40 x 29,5 cm, sign. DU Vlad Suchánek, č. 37/100, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists…

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Sv. Šebestián

    No.: 481

    lept, 1987, 13,5 x 8,8 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 87, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Anderle

    Postavy

    No.: 432

    heliogravura, 6,2 x 17,9 cm, sign. DU Anderle, rám, č. 4/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pelc and V. Silovsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Chlapec na koni se psem

    No.: 426

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Kamil Lhoták

    Ženská záda

    No.: 103

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 77, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Veronika Palečková

    Labyrinthus

    No.: 488

    litografie, 1990, 70 x 53,5 cm, sign. PD Veronika Palečková 1990, rám, 3/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of F. Burant, L. Cepelak, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Ota Janeček

    Ráj

    No.: 453

    linoryt, 1949, 15,8 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček 1949, použito jako PF v roce 1970, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Leonilda Gonzalez

    Korida

    No.: 437

    dřevoryt, 24,5 x 43 cm, sign. PD. Gonzáles, rám, č. 20/50, na papíře zahnědlé skvrnky, na rámu oděrky,

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Koupání

    No.: 428

    litografie, 1920, 25 x 36 cm, sign. PD J Obrovský 1920, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. E. K. Liška, M. Pirner and S. Sucharda at the Academy of Fine Arts in Prague, member of the Union of Creative Artists and of SVUM

  • František Burant

    (1924-2001)

    Žena s drdolem

    No.: 189

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    suchá jehla, 1980, 61,5 x 49,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 18/25, při okrajích lehce pokrčený papír, studied at The State Graphic School Státní, the disciple of prof. Kaplicky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group UB 12, The Hollar Association of Czech Gr…

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci II

    No.: 267

    monotyp, 18 x 12 cm, rám, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Milenci I

    No.: 266

    monotyp, 17,5 x 14 cm, rám, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam II

    No.: 270

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    perokresba, papír, 1945, 25,5 x 17,5 cm, PD monogr. B 45, rám, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Jiří Trnka

    (1912-1969)

    No.: 346

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, papír, 28 x 15,5 cm, pasparta, vzadu přípis: Ilusrace Jiřího Trnky (akvarel ze 60. let) Helena Tröslerová-Trnková 12.9.2002, , skilled at Puppetry at the atelier of J. Skupa in Pilsen, the disciple of J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Novoročenka Jana Fučíka na rok 1953

    No.: 169

    suchá jehla, 1952, 3,9 x 5,4 cm, sign. DU Tichý 52, rám, zašpiněno, rám bez skla, , the disciple of prof. J. Obrovsky, V. Nechleba and K. Krattner, member of Devetsil, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB, The Manes Association of Fine Artists, The Czech Academy of Science and Arts

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Madam I

    No.: 265

    perokresba, papír, 1945, 20,5 x 14 cm, LD monogr. B. 45, rám, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Přítelkyně

    No.: 263

    perokresba, papír, 1945, 16 x 11 cm, PD monogr. B 45, rám, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

  • I. Putová

    Velkoměsto

    No.: 345

    tempera, papír, 45,7 x 19 cm, sign. PD I. Putová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Antonín Volejníček

    (1896-?)

    Stromy ve větru

    No.: 340

    olej, karton, 21 x 26 cm, sign. LD J.A. Troníček, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Vladimír Suchánek

    (1933)

    Leda s labutí

    No.: 499

    litografie, 1990, 40 x 32 cm, sign. DU Vlad. Suchánek, 75/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar …

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Pavel Piekar

    Výstup z podsvětí

    No.: 489

    linoryt, 2009, 47 x 57 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2009, 8/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study of Fine Arts at the atelier of B. Kutil and the Hladiks

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů ( Dívka s knihou, Dívka s listem, Portrét)

    No.: 467

    3 x lept, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, všechny sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Loď

    No.: 466

    kolorovaný lept, 7,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Beruška

    No.: 465

    tuš, akvarel, papír, 10 x 5,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 4 grafických listů

    No.: 462

    4 x litografie, cca 7 x 3,8 až 13 x 7 cm, všechny sign. L. Jiřincová, 1 x mírně poškozeno, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Přes okno

    No.: 457

    litografie, 1983, 29,5 x 20,2 cm, sign. PD Jos. Jíra 83, č. 6/30, , the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

  • Ota Janeček

    Objekt (PF 1969)

    No.: 452

    lept, mezzotinta, 1968, 14,6 x 10,3 cm, sign. DU Ota Janeček, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Překročení říčky Rubikon

    No.: 436

    suchá jehla, 1983, 24 x 17,5 cm, sign. PD Olga Čechová 1983, č. 26/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Robert Högfeldt

    (1894-?)

    Šachový motiv

    No.: 427

    litografie, 22 x 32 cm, značeno LD R. Högfeldt, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • František Šlegl

    (1921-1979)

    Prosluněná zahrada

    No.: 519

    tapiserie, 70. léta, 87 x 54 cm, prošito na stroji Arachne, tyto jedinečné díla byla označována jako ara dekor (oproti art protis prošívaných na německých strojích), Provenance: Antiquarian Dlážděná