Vladimír Kopecký
Geometrie prostoru
No.: 133Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
serigrafie, 30 x 30 cm, sign. PD Kopecký 010, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Kaplicky
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Estimate: 10 000 - 12 000 CZK
Vlastimil Beneš
(1919-1981)
Tenisové hřiště
No.: 57Auction price: 300.000 CZK (12.500 €)
Current price: 300.000 CZK (12.500 €)
Estimate: 350 000 - 400 000 CZK
Jiří Anderle
Před modrou oblohou
No.: 56Auction price: 73.000 CZK (3.042 €)
Current price: 73.000 CZK (3.042 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Estimate: 120 000 - 150 000 CZK
Ludmila Jiřincová
Voda
No.: 233Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Estimate: 10 000 - 12 000 CZK
Jan Chaloupek
Z kroniky starých vikingů
No.: 129Auction price: 19.000 CZK (792 €)
akryl, juta, 2024, 80 x 120 cm, známý malíř a ilustrátor, absolvent PdF - výtvarného oboru MU v Brně, na umělecké scéně se prosadil svým intelektuálním pojetím gestické malby, v rámci níž neustává v experimentu hledat nové polohy, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Estimate: 30 000 - 40 000 CZK
Eva Bednářová
(1937-1986)
Snová krajina
No.: 128Auction price: 25.000 CZK (1.042 €)
olej, plátno, 105 x 105 cm, rám, na zadní straně značeno pozůstalostním razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 25.000 CZK (1.042 €)
Estimate: 40 000 - 60 000 CZK
Petr Šmaha
(1945-2021)
Žena III.
No.: 127Auction price: 15.000 CZK (625 €)
olej, plátno, 1990, 100 x 70 cm, sign. PD P. Šmaha 90, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Estimate: 25 000 - 35 000 CZK
Oldřich Kulhánek
Report No. 3
No.: 90Auction price: 13.000 CZK (542 €)
lept, 1970, 39,8 x 24,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1970, č. 24/45, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Estimate: 18 000 - 25 000 CZK
Oldřich Kulhánek
It will be much more different to escape
No.: 89Auction price: 13.000 CZK (542 €)
lept, 1969, 25,6 x 49,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Estimate: 18 000 - 25 000 CZK