Bárky

    No.: 236755

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:19

    olej, plátno, 21,5 x 34 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Nikl

    U vody

    No.: 236756

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:20

    lept, 1990, 24 x 15,5 cm, sign. PD F. Nikl 1990, rám, autorský tisk, the disciple of prof. M. Holy, member of UVU

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Robert Piesen

    (1921-1987)

    Depo

    No.: 236757

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:21

    litografie, 36 x 28,3 cm, sign. PD Robert Piesen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Poupa

    (1922-1988)

    Vietnamská studentka

    No.: 236758

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:22

    olej, plátno, 55 x 45 cm, sign. LD Poupa, rám, mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    Veselé Vánoce

    No.: 236759

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:23

    lept, 13 x 6,5 cm, LD monogr. v desce V.P., , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Hlava z třešní

    No.: 236760

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:24

    litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 60/70, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Hlava z třešní

    No.: 236761

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:25

    litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 59/70, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Dva vějíře

    No.: 236762

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:26

    litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, č. 43/89, studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Stolař

    (1933-2012)

    Nápisy

    No.: 236763

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:27

    monotyp, 1964, 30 x 41,5 cm, sign. na zadní straně Stolař, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of M. Malina and J. Halekal

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    No.: 236764

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:28

    tempera, tuš, běloba, papír, 42 x 30,5 cm, sign. PD Šefl, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Za oponou

    No.: 236765

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:29

    litografie, 49,3 x 38,2 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 22/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Šolta

    (1924-1977)

    Orel

    No.: 236766

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:30

    akvarel, tuš, běloba, papír, 42,2 x 60 cm, natržený a mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Fill at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    U řeky

    No.: 236767

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:31

    litografie, 45 x 37,5 cm, DU značeno na kameni K. Špillar, zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    V objetí

    No.: 236768

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:32

    litografie, 1927, 18 x 12 cm, sign. LD K. Špillar, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara , lehce zažloutlý, zašpiněný, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Švihla

    (1933)

    Kytice s máky

    No.: 236769

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:33

    olej, karton, 17,5 x 14 cm, sign. PD J. Švihla, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Rybáři pod horami

    No.: 236770

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:34

    akvarel, papír, 1959, 39,8 x 54,9 cm, sign. PD Eduard Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, studied Fine Arts at the atelier of prof. K. Fahringer at The Academy in Vienna

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Spící dívka

    No.: 236771

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:35

    akvarel, papír, 1979, 44,5 x 31 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studied Fine Arts at the atelier of prof. K. Fahringer at The Academy in Vienna

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    No.: 236772

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:36

    litografie, 2009, 37 x 54 cm, sign. DP J. Valečka 2009, č. 29/ 100, the disciple of prof. J. Sopko and J. Hendrych at The Academy of Fine Arts in Prague, studied at Vestlandes Kunstakademi in Bergen, Staatliche Kunstakademie in Karlsruhe, The Royal Academy in Rotterdam

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Veselý

    Krajina s ženským aktem

    No.: 236774

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:38

    laky, smalt, 1991, 30 x 17 cm, sign. na zadní straně V. Veselý 91, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. A. Fišárek and A. Strnadel at the School of Fine Arts and Crafts (UMPRUM, VŠUP) in Prague, member of The Union of Fine Artists (UVU, JUV)

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Vraný

    Březová alej

    No.: 236775

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:39

    olej, karton, 33 x 38 cm, sign. PD Lad. Vraný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jana Lochovská

    Zvony a zvonky II.

    No.: 236776

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:40

    dřevoryt, 37,2 x 47,1 cm, sign. PD J. Lochovská, č. 6/30, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Cepelak

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Karneval

    No.: 236777

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:41

    litografie, 47,8 x 37,2 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 24/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Eduard Tomek

    (1912-2001)

    Opalující se dívky

    No.: 236778

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:42

    tužka, pastel, papír, 1944, 31,2 x 43,8 cm, sign. PD Tomek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. malíře Eduarda Tomka, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, studied Fine Arts at the atelier of prof. K. Fahringer at The Academy in Vienna

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jana Vacková

    Večerní pláž

    No.: 236779

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:43

    litografie, 1994, 32,5 x 49,1 cm, sign. PD Jana Vacková 1994, č. 25/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Josef Friš

    U krejčího I.

    No.: 236780

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:44

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Friš

    U krejčího II.

    No.: 236781

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:45

    olej, karton, 1954, 30 x 39,5 cm, sign. PD Jo. Friš 54, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Postava

    No.: 236782

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:46

    tempera, pastel, tuš, papír, 24,3 x 20,8 cm, sign. PD VHejna, PN popsáno autorem, v dolní části pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Rue Bonaparte

    No.: 236783

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:47

    tuš, papír, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD V Hejna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Se…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Košťál

    Kupky sena

    No.: 236784

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:48

    akvarel, papír, 1972, 35 x 56 cm, sign. PD Košťál 72, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Z Kampy

    No.: 236785

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 05. 09. 2019 16:49

    lept, 21,5 x 29 cm, sign. PD Maran, rám, PD značeno v desce S. G. Maran, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)