• Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    No.: 234533

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:30

    litografie, 2010, 55 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Petra Oriešková

    Apolon a múzy

    No.: 234534

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:31

    litografie, 1993, 34 x 24 cm, sign. PD Petra Oriešková 1993, pasparta, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Eckert at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Ivan Ouhel

    No.: 234535

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:32

    litografie, 2009, 43 x 28,5 cm, sign. PD Ivan Ouhel 2009, rám, č. 19/100, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Ivan Ouhel

    No.: 234536

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:33

    litografie, 2017, 69,5 x 48,8 cm, sign. PD Ivan Ouhel, č. 50/90, , the disciple of prof. Soucek, member of Volne seskupeni 12/15, Still even late, member of The Umelecka beseda

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • František Hodonský

    Splývání

    No.: 234537

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:34

    linoryt, 1967, 17,3 x 25,3 cm, sign. PD Hodonský 63, autorský tisk, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda …

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • František Hodonský

    Pod vodopádem

    No.: 234538

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:35

    linoryt, 1964, 29,6 x 17,4 cm, sign. DU Hodonský, č. 1/1, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Cz…

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    No.: 234539

    Auction price: 3.900 CZK (156 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:36

    litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 41/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Associati…

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

  • Tomáš Bím

    Ztracený míček

    No.: 234540

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:37

    litografie, 1995, 64 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 95, rám, č. 39/50, the private study

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    No.: 234541

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:38

    serigrafie, papír, 18 x 18 cm, sign. PD F. Kyncl 74, rám, pasparta, sklo, František Kyncl (1934, Pardubice – 2011, Düsseldorf) absolvoval roku 1957 na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. V roce 1968 opustil Československo a usadil se v Německu, kde začal studovat na düsseldorfské Akademii výtva…

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    No.: 234542

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 10. 07. 2019 19:39

    lept, 1977, 54 x 66,5 cm, sign. PD Jaroslav Vožniak 77, č. 25/30, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. K. Svolinsky, member of the group of Smidrova

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Aleš Lamr

    Deset hvězd

    No.: 234543

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:00

    litografie, 1992, 70,3 x 54,7 cm, sign. PD A. Lamr 92, 78/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Aleš Lamr

    Getsemanská zahrada

    No.: 234544

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:01

    litografie, 1997, 71 x 55,5 cm, sig. PD A. Lamr 97, 58/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    No.: 234545

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:02

    litografie, 1998, 81 x 55 cm, sig. PD A. Lamr 98, 25/35, při horním okraji mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Ivana Lomová

    V lese

    No.: 234546

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:03

    litografie, 21 x 29,6 cm, sign. DU Ivana Lomová, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Stefan Milkov

    Sen tygra

    No.: 234547

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:04

    serigrafie, 2000, 30,7 x 25,7 cm, sign. PD Milkov 2000, 58/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the constituent member of the group Tvrdohlavi, Nova skupina and Ceska alternativa

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ptačí hnízdo

    No.: 234548

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:05

    litografie, 2015, 32 x 40 cm, sign. Martin Salajka 2015, č. 91/100, the disciple of prof. M. Rittstein

  • Ladislav Kuklík

    17. listopad 1989

    No.: 234549

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:06

    kombinovaná technika, papír, 1989, 48 x 58,8 cm, sign. DU Kuklík, č. 20/120, na papíře skvrnky, nezasahují do tisku , , the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Ladislav Kuklík

    Variace pohybu

    No.: 234550

    Auction price: 8.200 CZK (328 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:07

    lept, akvatinta, 1996, 58,7 x 48,7 cm, sign. DU L. Kuklík 1996, č. 11/120, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar

    Current price: 8.200 CZK (328 €)

  • Oldřich Kulhánek

    (1940-2014)

    Manikúra

    No.: 234551

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:08

    lept, 1979, 20,5 x 20,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, rám, č. 61/70

  • Josef Liesler

    Stroj

    No.: 234552

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:09

    litografie, 1966, 34 x 53,5 cm, sign. PD Liesler 66, 72/80, při levém dolním okraji mimo tisk natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech …

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Půlnoční

    No.: 234553

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:10

    litografie, 1965, 54,5 x 38,5 cm, sign. PD Liesler 65, 49/110, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rij…

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Les a strašidla

    No.: 234554

    Auction price: 4.600 CZK (184 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:11

    linoryt, 1981, 33,5 x 43,5 cm, sign. DU Valter 81, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda

    Current price: 4.600 CZK (184 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    V parku

    No.: 234555

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:12

    linořez, 1974, 29, 5 x 40 cm, sign DU Valter K 74, rám, č. 6/6, the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Havran

    No.: 234557

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:14

    akvatinta, 1972, 18,2 x 27,9 cm, sign. PD Čepelák 1972, 4/50, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Bába s nůší

    No.: 234558

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:15

    litografie, 1999, 14,6 x 36 cm, sign. PD Jiří Bouda 99, 137/170, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Kriegslok

    No.: 234559

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:16

    litografie, 2003, 14,5 x 46 cm, sign. PD Jiří Bouda 03, 99/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Kejklíř

    No.: 234560

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:17

    litografie, 1980, 46,5 x 34,3 cm, sign. PD K Toman 80, pasparta, č. 41/45, the disciple of prof. V. Sychra and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Zvěrokruh

    No.: 234561

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:18

    akvatinta, 1978, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová 1978, č. 39/60, , the disciple of prof. P. Dillinger, K. Tondl, K. Muller, M. Holy and V. Sychra, member of the group Etapa and The Manes Association of Fine Artists

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Antonín

    No.: 234562

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:19

    litografie, 1980, 29,4 x 41,8 cm, sign. DU JiříŠalamoun 80, č. 46/60, , the disciple of prof. V. Silovsky and V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. A. Kapr and G. K. Muller at The Academy of Graphics and Typographical Arts in leipzig, member of The Hollar Association of Czech Graphic …

  • Zdenka Marie Nováková Smítková

    (1939)

    Smuteční vrba při úplňku

    No.: 234563

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 11. 07. 2019 18:20

    olej, plátno, 1979, 96 x 76 cm, sign. PD Z.M. Nováková 79, rám, vzadu popsáno,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)