Ota Janeček

  • Ota Janeček

    Viklan

    No.: 216

    Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    Current price: 80.000 CZK (3.334 €)

    Estimate: 100 000 - 120 000 CZK

  • Ota Janeček

    Dva kosi

    No.: 175

    Auction price: 18.000 CZK (750 €)

    akvarel, papír, 18. 11. 1949, 19 x 25 cm, rám, číslo soupisu T. Janečka 8239, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 18.000 CZK (750 €)

    Estimate: 22 000 - 28 000 CZK

  • Ota Janeček

    Pozdrav z Litoměřic

    No.: 174

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Estimate: 8 000 - 12 000 CZK

  • Ota Janeček

    Startující květiny

    No.: 37

    Auction price: 500.000 CZK (20.834 €)

    olej, plátno, 1977-8, 100 x 80 cm, sign. LD Ota Janeček 1977, rám, č. k. 3881, na zadní straně popsáno autorem Ota Janeček 1977-78 Startující květiny. Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války prac…

    Current price: 500.000 CZK (20.834 €)

    Estimate: 600 000 - 700 000 CZK

  • Ota Janeček

    Profil

    No.: 36

    olej, sololit, 1989, 25 x 35 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, číslo katalogu 3864, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Estimate: 110 000 - 130 000 CZK

  • Ota Janeček

    No.: 35

    Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)

    olej, malířská lepenka, 1986, 18,5 x 21,5 cm, sign. DU Ota Janeček 1986, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 38.000 CZK (1.584 €)

    Estimate: 50 000 - 70 000 CZK

  • Ota Janeček

    Trávy

    No.: 58

    Auction price: 650.000 CZK (27.084 €)

    Current price: 650.000 CZK (27.084 €)

    Estimate: 800 000 - 900 000 CZK