Ota Janeček
Viklan
No.: 216Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
olej, plátno, lepenka, 1986, 21,5 x 33 cm, sign. LD Ota Janeček 86, sign. vzadu Ota Janeček, rám, vzadu popsáno, nabízené dílo je typické ve své lyričnosti a koloristické citlivosti světlých tónů, v rámci níž zapadá do celku autorovy tvorby tohoto typu. Autor během svého života prošel několika obdob…
Current price: 80.000 CZK (3.334 €)
Estimate: 100 000 - 120 000 CZK
Ota Janeček
Dva kosi
No.: 175Auction price: 18.000 CZK (750 €)
akvarel, papír, 18. 11. 1949, 19 x 25 cm, rám, číslo soupisu T. Janečka 8239, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Estimate: 22 000 - 28 000 CZK
Ota Janeček
Pozdrav z Litoměřic
No.: 174Auction price: 4.500 CZK (188 €)
tuš, papír, 1947, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Ota J. 47, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Estimate: 8 000 - 12 000 CZK
Ota Janeček
Startující květiny
No.: 37Auction price: 500.000 CZK (20.834 €)
olej, plátno, 1977-8, 100 x 80 cm, sign. LD Ota Janeček 1977, rám, č. k. 3881, na zadní straně popsáno autorem Ota Janeček 1977-78 Startující květiny. Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války prac…
Current price: 500.000 CZK (20.834 €)
Estimate: 600 000 - 700 000 CZK
Ota Janeček
Profil
No.: 36Auction price: 80.000 CZK (3.334 €)
olej, sololit, 1989, 25 x 35 cm, sign. PD Ota Janeček 89, rám, číslo katalogu 3864, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Estimate: 110 000 - 130 000 CZK
Ota Janeček
No.: 35Auction price: 38.000 CZK (1.584 €)
olej, malířská lepenka, 1986, 18,5 x 21,5 cm, sign. DU Ota Janeček 1986, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Estimate: 50 000 - 70 000 CZK
Ota Janeček
Trávy
No.: 58Auction price: 650.000 CZK (27.084 €)
olej, plátno, 1950, 100 x 81 cm, sign. PD O. Janeček 50, rám, číslo katalogu 7506. Ota Janeček, student kreslení u Oldřicha Blažíčka, Cyrila Boudy a Karla Pokorného na Českém vysokém učení technickém, po uzavření školy za války pracoval v továrně na výrobu jízdních kol. Na sklonku války se mu podaři…
Current price: 650.000 CZK (27.084 €)
Estimate: 800 000 - 900 000 CZK