-
Ján Smrek
(1898-1982)
Hostina
No.: 761Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 1. vydání básnické sbírky, podpis básníka v tiráži, obálka a frontispis Jozef Kostka, 10. sv. edice Komorná knižnica, vydalo Vydavateľstvo Elánu, Bratislava 1944, pův. brož, 250s.,ex. 1666/2000, similijapan, hřbet lehce odřený, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Vik
Jaroslav Durych: Budějovická louka
No.: 758Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis autora, kresby a úprava Fr. Vik, 6 sv. edice Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1928, Ex. 51/200, 29 s., brož, obálka místy poškozená, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Florian
(1873-1941)
Leon Bloy: Obviňuju se....
No.: 694Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis naproti titulu a překlad J. Florian, vyd. Studium ve Staré Říši, 1910, plpl. převazba, 150s., jeden list drobně natržen, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 900 CZK (38 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Umberto Urbano
(1885-1969)
Rukopis s podpisem
No.: 788Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 6 x 15 cm, podpis na kart. papíru, kart. i fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Hudebníci a operní pěvci
No.: 789Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
13x podpis, 34 x 24 cm, podepsaní: Jan Konstantin, Helena Buldrová, Marta Harlasová, Pavel Ludikar, Eduard Haken, Karel Burian, Dvořákovo kvarteto, Čeněk Pavlík, Josef Suk ml., Milan Bláha, aj., vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Čeští hudební skladatelé
No.: 787Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
9x podpis, rukopis, 34 x 24,5 cm, podpisy, rukopisy, náčrty notových záznamů: Jaroslav Křička, Karel Moor, Josef Vlach - Vrutický, Václav Neumann (dirigent), Emil Němeček, Silvetr Hipman, 2x Jan Seidel, Jaroslav Krombloch, vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rastislav Michal
(1936)
Intimní motivy
No.: 438Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1975, Soubor obsahuje 10 mědirytin, rozměr souboru 32 x 22 cm. Vydali Rastislav a Marta Michalovi ve čtyřiceti číslovných výtiscích na ručním losínském papíru o vánocích 1975. Tento výtisk má číslo 30., the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Karel Sabina: Upomínka na K.H. Máchu
No.: 428Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 2x sign. dřevoryt, dvoubarev. frontispis a titul, úvodní a závěr. viněty, iniciály vše dřevorytem a podpis v tiráži K. Svolinský, doslov Fr. Krčma, 5. sv. knihovny Stožár, vydal Karel Jánský, Praha 1926, dobová polokož. vazba, 115 ex., 46 s., papír Zanders, velmi dobrý stav, Provenance…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Kotalík
(1920-1996)
Korespondence
No.: 793Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
5x dopis s podpisem, 30 x 21 cm, 5x dopis s podpisem J. Kotalík, 1x dopisní obálka, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Antonín František Stehlík
(1921-1989)
Narozeninové přání
No.: 794Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tuš, papír, rukopis, 20,5 x 29 cm, sign. kresba A. F. Stehlík, r. 1956, rukopis s podpisem, volný přeložený list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Otakar Nejedlý and F. Šindelář
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kristián Blahník
(1888-1934)
Korespondence, fotografie, kresby
No.: 795Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
fotografie, dopisy, 21 x 14 cm, korespondence divadelního teoretika a kritika V. K. Blahníka: 48 dopisů, pohlednic a frontových korespondenčních listů (feldpost) adresovaných manželce Růženě Wenigové - Blahníkové (sestra spisovatele Adolfa Weniga a výtvarníka Josefa Weniga) z let cca. 1910-1930, 15 …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lubomír Přibyl
(1937)
Dopis s podpisem
No.: 792Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 19,5 x 21 cm, ručně psaný a signovaný dopis, r. 1960, přiloženo pf (lept, akvatitnta), volný list, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Z. Balas, K. Tondl, K. Muller, V. Rada, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, the group Jina geo…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petr Bezruč
(1867-1958)
Rukopis s podpisem
No.: 771Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
pohlednice, 10 x 15 cm, ručně psaná a podepsaná pohlednice, pohlednice i přoložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vilém Závada
(1905-1982)
Autogram
No.: 772Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 8 x 12 cm, podpis na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Konstantin Biebl
(1898-1951)
Fotografie s podpisem
No.: 770Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
fotopohlednice s podpisem, 14 x 19 cm, pův. fotogr. pohlednice s vlast. podpisem vydal V. J. Krýsy, Plzeň, foto Langhans, Praha, lehce zašpiněno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Gusta Fučíková
(1903-1987)
Autogram
No.: 776Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
autogram, papír, 34 x 24 cm, podpis na pap. kartičce, kart. i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Pýcha
(1914-1988)
Rukopis s podpisem
No.: 777Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 34 x 24,5 cm, podpis na volném listu, přiložená fotografie z části nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Sucharda
(1884-1968)
Autogram
No.: 778Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 16 x 11 cm, podpis na pohlednici, pohlednice s podpisem i přiložená fotografie nalepena na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Kresby a pohlednice
No.: 779Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Wenig
(1874-1940)
Korespondence
No.: 796Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
4x dopis, 18 x 19 cm, 3x ručně psaný dopis s podpisem a vizitka A. Wenig, 1x ručně psaný a podepsaný pohled Josef Wenig (malíř, ilustrátor, jevištní a kostýmní výtvarník), dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Adolf Šubert
(1849-1915)
Dopis s podpisem
No.: 797Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 17 x 11 cm, ručně psaný a podepsaný dopis F. A. Šubert, 10. srpen 1915, dobrý stav, portrétní kabinetní fotografie F. A. Šubert z ateliéru Josef Fiedler, perforováno ve spodní části , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Fučík
(1890-1955)
Dopis a kresby
No.: 798Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
2x kresba, rukopis, 22 x 17 cm, 2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Hejna
(1914-1985)
Rukopis s podpisem
No.: 799Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, linoryt, 21 x 15 cm, rukopis s podpisem, sign. linoryt na výstavním programu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové
No.: 800Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
památník, 24 x 19 cm, cca. 500 podpisů, památník obsahuje podpisy čs. legionářů, armádních důstojníků, politiků, veřejně známých osobností, osobností ruské emigrace, členů sjezdů zdravotnických organizací., podepsaní: Tomáš G. Masaryk, Alice Masaryková, gen. Stanislav Čeček, Radola Gajda, Hugo Vojta…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Nebeský
(1880-1944)
Rukopis s podpisem
No.: 773Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
rukopis, papír, 7 x 12 cm, rukopis s podpisem na papírové kartě, karta i přiložená fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Říha
(1907-1987)
Podpis
No.: 774Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 34 x 24 cm, podpis na papíře, přiložená fotografie nalepena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Marysko
(1915-1988)
Rukopis s podpisem
No.: 775Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena jen v horní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adina Mandlová
(1910-1991)
Konvolut materiálů
No.: 781Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
., konvolut obsahuje: zkorigovanou strojopisnou verzi dopisu dětem pravděpodobně z Domova spisovatelů v Dobříši, kde pobývala ve stáří v letech 1990-91, s vlastnoručními vpisky a podpisem Adina, obálka přiložena; vánoční přání Janu Domabylovi a jeho manželce Shildě z roku 1983, signováno Ben + Adina…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Hanuš Bohman
(1903-1980)
Svatopluk Šebek
No.: 782Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
uhel, akvarel, papír, 34 x 24 cm, sign. kresba H. Bohman, r. 1976, portrétován S. Šebek, nymburský botanik a muzejní pracovník (1926 - 1996), dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vlastimil Rada
(1895-1962)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 817Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1955, Rukopisný dopis s podpisem z 30.V.1955, v původní obálce, reprodukce autorovy kresby na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Svabinsky, J. Preisler and J. Stursa at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Hollar Associat…
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED