• Kamil Lhoták

    Letiště

    No.: 207

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 12. 12. 2019 15:00

    serigrafie, 1980, 18 x 27,3 cm, sign. PD Kamil Lhoták 80, pasparta, č. 18/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Hlava dívky

    No.: 206

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    litografie, 14 x 9,5 cm, sign. PD K. Lhoták, papírová pasparta, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Kamil Lhoták

    Reklamní sloup s bicyklem

    No.: 205

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 1982, 21,5 x 14,9 cm, sign. PD K. Lhoták 82, papír u horního okraje lehce pokrčen, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Jablko 81

    No.: 204

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1980, 8 x 11,5 cm, sign. DU Kamil Lhoták 80, papírová pasparta, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Kamil Lhoták

    Muž na hoře

    No.: 203

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    tuš, papír, 1956, 13,8 x 10 cm, sign. PD Kamil Lhoták 56, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    No.: 202

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 66, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    No.: 201

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

  • Kamil Lhoták

    Ulička

    No.: 200

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    koláž, tuš, litografie, 4, 5 x 4, 5 cm, pasparta, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Kamil Lhoták

    Tomík

    No.: 199

    fix, papír, 1976, 13,5 x 5,5 cm, sign. DU Kamil, rám, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

  • Čestmír Janošek

    Struktura

    No.: 198

    Auction price: 7.000 CZK (280 €)

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Čestmír Janošek

    Kruh

    No.: 197

    mrazovka, 87 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    Bubliny

    No.: 196

    mrazovka, 88 x 62,5 cm, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    Barevné skvrny

    No.: 195

    mrazovka, 84 x 59,5 cm, při okrajích potrhaný, slepený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

  • Čestmír Janošek

    No.: 194

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    kombinovaná technika, 49 x 64,5 cm, vzadu č.29, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Čestmír Janošek

    No.: 193

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    strukturální grafika, 1960, 30 x 42 cm, vzadu č.21, datum 23.VIII. 60, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Tertiary School of Applied Arts, the disciple of prof. V. Sychra at The Academy of Fine Arts in Prague, member of the group Confrontation

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Milenci z cyklu Erotikon II.

    No.: 192

    Auction price: 4.400 CZK (176 €)

    tuš, papír, 29,3 x 20,6 cm, sign. PD Jíra, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 4.400 CZK (176 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Milenci z cyklu Erotikon I.

    No.: 191

  • Ota Janeček

    Kosatec

    No.: 190

    Auction price: 15.000 CZK (600 €)

    akvarel, pastel, papír, 31 x 19,5 cm, sign. DU Janeček, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 15.000 CZK (600 €)

  • Ota Janeček

    Holubice II

    No.: 189

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. PD Janeček 3. VI. 49, rám, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    No.: 188

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

  • Michal Ranný

    (1946-1981)

    Návrh na sošku

    No.: 187

    tužka, akvarel, papír, 1971, 62,4 x 45 cm, uprostřed přeložený, při okrajích lehce pokrčený papír, the disciple of prof. F. Jiroudek and J. John

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Ulice

    No.: 186

    tuš, papír, 29 x 19,8 cm, rám, vzadu razítko z pozůstalosti Jiřího Balcara, BET, the disciple prof. F. Tichy and F. Muzika at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Maj and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jan Vlček

    Ukřižování

    No.: 185

    olej, plátno, 1985, 75 x 85,5 cm, sign. PD J. Vlček 85, napínací rám, krakelovaná malba, místy odpadlé drobné kousky malby, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Koně

    No.: 184

    Auction price: 24.000 CZK (960 €)

    Current price: 24.000 CZK (960 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Vesnice s červenou střechou

    No.: 183

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    olej, sololit, 39 x 67 cm, sign. PD František Říha

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • František Říha

    (1910-1985)

    Usedlost v podvečer

    No.: 182

    olej, sololit, 1984, 39,5 x 120 cm, sign. PD František Říha 84

  • František Říha

    (1910-1986)

    Pobřeží s bójí

    No.: 181

    olej, sololit, 17 x 11 cm, sign. PD František Říha, rám, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • František Říha

    (1910-1985)

    Nábřeží se schody

    No.: 180

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    olej, sololit, 40 x 116 cm, sign. PD František Říha, rám

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Barevná krajina

    No.: 179

    Auction price: 11.200 CZK (448 €)

    akvarel, papír, 1980, 42 x 55 cm, sign. PD František Říha 80, rám, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. C. Bouda, K. Lidicky and M. Salcman at The Faculty of Education - Charles University in Prague

    Current price: 11.200 CZK (448 €)

  • Jiří Patera

    (1924-2003)

    Přívoz

    No.: 178

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    olej, plátno, 1974, 45,3 x 55,5 cm, sign. LD Patera, rám, vzadu nalepen autorský štítek, vzadu razítko: Schváleno uměleckou komisí ČFVU Plzeň, přiložen doklad o koupi v Díle z 23.12.1974. Jiří Patera patřil k nejvýznamnějším osobnostem plzeňské výtvarné scény. Díky svému tíhnutí k francouzské moder…

    Current price: 9.000 CZK (360 €)