• Šindelek

    Přímořská vila

    No.: 264950

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:52

    akvarel, uhel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Šindelek , rám,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Milovaný kraj - Návraty I

    No.: 264952

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:54

    linoryt, 20 x 13,3 cm, sign. PD F. Fišer, pasparta, zkušební tisk, zašlá páska pasparty,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Miloslav Nováček

    (1923-1994)

    Motýli

    No.: 264953

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:56

    serigrafie, 15,2 x 12,7 cm, sign. PD M. Nováček, pasparta, č. 117/150,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Lorenc

    Chalupa v horách

    No.: 264955

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 18:58

    olej, plátno, překližka, 1958, 21 x 32,5 cm, sign. PD Lorenc 1958, rám, malba zažloutlá, rám zašlý,

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Horská krajina s potokem

    No.: 264956

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:00

    dřevoryt, 24 x 18,4 cm, sign. PD Lukavský, rám, rám mírně zašlý, , the disciple of prof. Z. Balas and V. Silovsky

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Ferdinand Rubeš

    (1887-1944)

    Pohled na Karlův most

    No.: 265800

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:02

    akvarel, tuš, papír , 24,3 x 55,5 cm, sign. PD Rubeš , rám, pasparta mírně zašlá, rám místy otlučený , pasparta zašlá ,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Michal Romberg

    (1918-1982)

    Návrh kostýmu Ladislava Peška

    No.: 265830

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:04

    akvarel, tuš, papír, 21 x 16,5 cm, DU M. Romberg, rám, PH Pešek, na rámu drobné oděrky, , the disciple of F. Kysela, member of UB

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Jiří Slíva

    Cibulka

    No.: 266177

    Auction price: 3.200 CZK (134 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:06

    dry needle, 21,5 x 19,5 cm, signed lower/right Jiří Slíva, a. t., , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 3.200 CZK (134 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Dívky

    No.: 266310

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:08

    lept, 1950, 14,8 x 21,2 cm, sign. PD P. Kotík 1950, pasparta, č. A/6, zažloutlý papír, pasparta mírně otřepená, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka bes…

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Rastislav Michal

    Ráno v Paříži

    No.: 266367

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:10

    litografie, 1976, 44 x 29 cm, sign. PD Michal, č. 7/12, na zadní straně popsáno autorem, LD monogr. na kameni M, v horní části lehce ohmataný papír, , the disciple of prof. J. Vodrazka, A. Pelc, M. Holy and K. Soucek, member of UVU

    Abstraktní kompozice

    No.: 266390

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:12

    serigrafie, 1977, 59,5 x 49,2 cm, sign. LD 77, papír při krajích mírně ohmataný,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Venuše

    No.: 266751

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:14

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • J. V. Schwarz

    (1908-1988)

    Silueta

    No.: 266752

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:16

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Šindelek

    Eforie Sud

    No.: 267049

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:18

    akvarel, tuška, papír, 1969, 21,5 x 41 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Šindelek

    Kanoe na mořském břehu

    No.: 267050

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:20

    tempera, karton, 1969, 24,5 x 47 cm, sign. PD Šindelek 69, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 350 CZK (15 €)

    No.: 267122

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:22

    akvarel, papír, 1965, 28 x 20 cm, rám,

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Josef Prchal

    Autoškola

    No.: 267177

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:24

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, nahoře v kresbě text: Říkal jste, abych zahřála motor!, PD tužkou: Prchal-Pajmanová; 36, v pravém dolním rohu šedá šmouha,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Josef Prchal

    Rybaření

    No.: 267178

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:26

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD JP, PH text ...Takhle daleko od splávku ...Takhle daleko od žížaly!, PD tužkou Prchal-Pajmanová; 24,5%, po okrajích papíru nékolik šedých šmouh /otisků prstů,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Josef Prchal

    Pomlázka

    No.: 267179

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:28

    tuš, papír, 21 x 29,7 cm, sign. LD JP, dole pod kresbou text: Jó, Zuzanka je doma, ale upozorňuju tě, že ji řežu denně a je to stejně houby platný!, PH tužkou Prchal-Pajmanová,

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • C. E. Wagstaff

    Lord Clarendon

    No.: 267251

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:30

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • E. Scriven

    Sir W. Herschell

    No.: 267252

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:32

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky,

    Current price: 90 CZK (4 €)

  • Josef Sahula

    Podvečer

    No.: 267256

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:34

    litografie, 17 x 12,5 cm, sign. PD Josef Sahula, rám, č. 33/130, papír nepatrně zažloutlý, , na rámunepatrné oděrky,

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    A druhý den - jako by o tom nikdo nevěděl

    No.: 267698

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:36

    dry needle, 1974, 49,5 x 39,5 cm, sign. lower/right B. Soukup 74, no. 1/10, in the left part in the middle the paper is torn, at the bottom edge in several places lightly torn, in the upper part outside the print gray paper,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Eva Jandejsková

    Dívka s červenou růží

    No.: 267776

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:38

    ceramics, 25,5 x 15,5 cm,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Motýl / Vesnice

    No.: 268049

    Auction price: 170 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:40

    Current price: 170 CZK (8 €)

  • Jiří Müller

    (1934-2014)

    Svíčka

    No.: 268050

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:42

    tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 1970, 17,9 x 14,4 cm, sign. PD Jiří Müller 2. srpna 1970,

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • František Peterka

    (1920-2007)

    Vesmírná kolize

    No.: 268070

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:44

    lept, 1958, 6 x 5,8 cm, sign. DU František Peterka 58, papír při levém okraji ve spodní části nepatrně ušpiněn (nezasahuje do tisku), , the disciple of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    No.: 268072

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:46

    dřevořyt, 1956, 17,6 x 14,9 cm, sign. PD Jan Halla 56, pasparta, č. 29/100, látková páska od pasparty po celé pravé délce odchlíplá,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Portrét muže

    No.: 268074

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:48

    dřevoryt, 18,5 x 15,5 cm, sign. PD Jan Halla, pasparta, nátisk, papír lehce zažloutlý, pasparta v levém dolním rohu poškozena vodou, látková páska kolem pasparty místy ušpiněna,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • J. Posselwhite

    Sir Richard Arkwright

    No.: 268089

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 04. 2024 19:50

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír,

    Current price: 80 CZK (4 €)