• Sedláček

    Vesnička v podhůří

    No.: 177217

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:21

    oil, cardboard, 1946, 25 x 35 cm, signed RD Sedláček 1946, rám, painting damaged in places, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Sedláček

    Domek na Vysočině

    No.: 177218

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:22

    oil, cardboard, 1946, 24,5 x 34 cm, signed RD Sedláček 1946, rám, painting damaged in places, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • monogramista VR

    Pod došky

    No.: 177578

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:23

    oil, cardboard, 30 x 40 cm, monogrammed RD VR, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • J. Šimůnek?

    U řeky

    No.: 177579

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:24

    tempera, paper, 32 x 41 cm, signed RD, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina s Řípem

    No.: 177593

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:25

    aquarelle, paper, 1957, 27,5 x 46 cm, sign. RD F. Volf 57, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    No.: 177663

    Auction price: 6.500 CZK (260 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:26

    oil, cardboard, 1960, 97 x 68 cm, signed LD Pecháček 60, rám, little abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, private study by J. Brož, J. Slavíček and J. Otčenášek, later at the Academy of Fine Arts of Leonarda da Vinci in Cairo

    Current price: 6.500 CZK (260 €)

  • L. Jelínek

    Západ slunce

    No.: 177666

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:27

    watercolor, paper, 7x 12 cm, signed RD L. Jelínek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Koubek

    Cesta k poli

    No.: 177673

    Auction price: 225 CZK (9 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:28

    oil, hardboard, 34 x 29 cm, signed LD Fr. Koubek, rám, abrassions on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 225 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Muxlová

    Větvička třešně

    No.: 177847

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:29

    olej, plátno, 48 x 38 cm, sign. PD Muxlová, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Průša

    Slepice a kohout

    No.: 177848

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:30

    olej, karton, 28 x 42 cm, sign. PD Průša, rám, malba místy lehce poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    No.: 177863

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:31

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Zdeněk Brož

    Květiny ve váze

    No.: 177864

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:32

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    No.: 177876

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:33

    oil, fiberboard, 55 x 80 cm, monogr. LD JP, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    No.: 177919

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:34

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Jan Souček

    (1941-2008)

    Dvě postavy pod zříceninou

    No.: 178628

    Auction price: 550 CZK (22 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:35

    etching, 1982, 18,5 x 13,5 cm, sign. RD JSouček 82, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hoffmeister, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Školník

    Sluníčko

    No.: 178718

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:36

    lithography, 1980, 21,2 x 16,2 cm, signed RD Školník 80, pasparta, artist´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Krajina s balvany

    No.: 178787

    Auction price: 390 CZK (16 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:37

    mezzotint, etching, 20,5 x 24,5 cm, signed RD Josef Herčík, rám, artist´s print, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 390 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka česající ovoce

    No.: 178788

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:38

    woodcut, 11,8 x 9,7 cm, signed RD AMoravec, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, The Holla…

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Pert Herink

    Konvice na topení (kreslený vtip)

    No.: 178789

    Auction price: 180 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:39

    marked, paper, 13,2 x 12,7 cm, signed RD V. a P. Herinkovi, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 180 CZK (8 €)

  • Michal Lauda

    Proti slunečníku

    No.: 178792

    Auction price: 360 CZK (15 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:40

    lithograph, 19 x 14,7 cm, signed DU M. Lauda, rám, no 43/150, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 360 CZK (15 €)

  • Jiří Mika

    Panenka - loutka

    No.: 178797

    Auction price: 290 CZK (12 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:41

    dry point, 1981, 14,2 x 12,7 cm, signed RD Mika Jiří 81, rám, no 58/60, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina

    Current price: 290 CZK (12 €)

    Lesní rokle

    No.: 178906

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:42

    gouache, paper, 41,2 x 47,5 cm, signed RD unreadable, flexed paper near margins, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178976

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:43

    pencil, watercolour, paper, 2012, 20,5 x 14 cm, signed RD JACH 12, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178977

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:44

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    No.: 178978

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:45

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • František Němeček

    Pohled na Kunětickou horu od severu

    No.: 178990

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:46

    watercolours, cardboard, 1947, 44 x 62 cm, signed LD Němeček 47, rám, damages on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Portrét Dr. Z. Lodina

    No.: 179058

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:47

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Projekce

    No.: 179059

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:48

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Žena v brýlích

    No.: 179093

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:49

    pencil, paper, 23 x 23 cm, monogrammed LD PS 58, rám, yellowed paper, little abrasiones on frame, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of UVU Teplice

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Děvčátko

    No.: 179207

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    Planned termination: 26. 08. 2019 14:50

    pastel, papír, 1953, 42,5 x 28,5 cm, sign. LD O. Smutný 1953, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.900 CZK (116 €)